Чернилевському запропонували очолити президентську “Солідарність” на Хмельниччині

Колишнього секретаря Хмельницької міської ради Костянтина Чернилевського висунули на посаду голови Хмельницької обласної партійної організації БПП “Солідарність”.

Фото з архівів Віталія Тараненка

Фото з архівів Віталія Тараненка

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив сам Чернилевський.

“Вчора, 23 серпня відбулася партійна конференція, де мою кандидатуру запропонували на пост голови обласної організації “Солідарність”. Однак це ще не означає повноцінного обрання. Далі рішення за вищим партійним органом, а потім – повторне затвердження на обласній конференції”, – пояснив він.

За його словами, процедура узгодження може зайняти не менше місяця. Цю ж інформацію НГП підтвердили в обласній прес-службі парторганізації.

За даними “Незалежного громадського порталу”, серед інших потенційних кандидатів на пост керівника обласної “Солідарності” звучало прізвище і екс-керівника Хмельницької РДА, депутата міськради Олександра Білика.

Нагадаємо, що Костянтин Чернилевський у 2010 році був обраний депутатом Хмельницької міськради від ВО “Батьківщина”. У жовтні 2013 року він став секретарем міської ради, а з кінця 2014-го – виконував обов’язки міського голови.

На мерських виборах-2015 посів друге місце, програвши ставленику ВО “Свобода” Олександру Симчишину.

Під час виборчої кампанії Чернилевського виключили з членства ВО “Батьківщина”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. ну це, вибачте, повний п….ц.

 2. Повернення суперфіція обласного маштабу.

 3. в БПП працюють якісні провокатори. Так вміло і грамотно знищити партійну організацію треба бути висококласним провокаторо.

 4. це просто немає слів. Цей БПП Порошенко – Солідарність – Мельник – Чернилевський, ну це жах в країні і в місті нічого кращого не дочекатись!!!!

 5. Нормальна людина. В кабінет можна було зайти без всяких перепон і непускань як нині не попадеш ні до кого. Вислухає, допоможе. Дуже людський.

 6. О, політичні ж*п*олізуни на форум повилазили! Ну, шановні, хто кого?!…

 7. Чернилевський нормальний.

 8. а хто це такий? на Ядуху похожий. Родич?

 9. А чим вже Чернилевський вам поганий?

 10. предателей не уважают все – то он в бьюте , то с герегой , теперь в бпп свой характерный нос сует , одним словом – проходимец , не зря на выборах мэра все от его носа плевались .

 11. чернилевский – азиат /точнее , с прожидью/ , потому и мэром не стал , тут америка не помогла…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.