Екс-депутат облради майже за 14 мільйонів купила закинуті приміщення швейної фабрики

Відділ примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Хмельницькій області 8 липня реалізував комплекс швейної фабрики загальною площею 7338,6 кв. м у Волочиську на вул.Незалежності, 2а.

Про це зазначено в системі електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ).

Переможцем виявився учасник №3, який купив нежитлові приміщення за 13,8 млн. грн. Пропозиції двох інших учасників були відхилені.

komplex

За даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, власником комплексу швейної фабрики загальною площею 7338,6 кв. м стала Галина Червонюк. Вона 4 серпня оформила право власності на вказане нерухоме майно (комплекс складається з головного виробничого корпусу площею 5926.9 кв.м., складу – 607.2 кв.м., трансформаторної – 45.4 кв.м., складу – 93.6 кв.м., складу – 114.7 кв.м., складу – 40.9 кв.м., котельні з побутовою – 83.9 кв.м., майстерні зі складом – 218.5 кв.м., гаражу – 118.6 кв.м., складу – 38.3 кв.м., вбиральні – 7.6 кв.м., пожежного резервуару, погрібу – 43 кв.м.).

1

3

 

До цього швейна фабрика у Волочиську, яка припинила діяльність наприкінці 2012 року, належала “Хмельницьклегпрому” в особі Володимира Кулакова.

Як відомо, Галина Червонюк протягом 2010-2015 років була депутатом Хмельницької облради від “Сильної України”. Вона також відома, як співзасновниця Асоціації приватних підприємців “Едельвейс”. Її чоловік Олег Червонюк є знаним рівненським підприємцем, власником тамтешнього льонокомбінату і ТОВ “Т-Стиль”, яке спеціалізується на виробництві трикотажного полотна.

У 2013 році сім’я Червонюків засвітилася у скандалі – їхній 19-річний син Дмитро на смерть збив машиною хмельницького пішохода. Обвинуваченному хлопцеві вдалося уникнути покарання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. И отлично!!! Создадутся рабочие места! Не понятно одно: цель данной публикации. Наверное автору надо было все это преподнести как хорошие намерения инвестора. Не вижу радости в словах НГП.

    • ага .. та заробляться нові гроші на нове авто їхньому синочку-вбивці…нехай і надалі їздить як п”яне чмо по дорогам та уникає покарань…бо батьки багаті підприємці…так чи не так виходить,,,,,!!!

  2. Ніякої зарплати вона НЕБУДЕ людям платмти.
    Червонюки відкупляли свого сина від тюрми і набрали кредитів. СУДДІ їх так побрили добряче, що треба щоб народ допоміг відробляти ті БОРГИ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.