У Симчишина не сказали “так” або “ні” віртуальному парку відпочинку та розваг

Хмельницька міська рада відреагувала на електронну петицію громадянина Бублей А.В. щодо створення парку відпочинку та розваг “EUROPE PARK UKRAINE”, яка зібрала понад 500 підписів.

“Питання щодо створення зони відпочинку та розваг на вказаній території може бути розглянуто за умов залучення якісних інвестиційних проектів з наданням концепцій розвитку вказаної території в планувальній структурі міста та проектних пропозицій, які не будуть суперечити вимогам чинного законодавства”, – зазначив заступник міського голови Андрій Бондаренко.

Посадовець зауважив, що на замовлення управління архітектури та містобудування Державним підприємством “Український державний науково-дослідний інститут проектування міст “ДІПРОМІСТО” ім.Ю.М.Білоконя” було розроблено Схему комплексного озеленення території міста Хмельницького для збереження існуючих зелених насаджень та створення нових озеленених територій. Цією документацією передбачено створення лінійної паркової структури вздовж річки Південний Буг площею 455 га.

Нагадаємо, що заступник начальника управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Інна Куцка висловила критичні зауваження у публікації “Чому не можна будувати “Дійснейленд” у центрі Хмельницького” щодо можливого будівництва парку відпочинку та розваг “EUROPE PARK UKRAINE”.

На її думку, це зашкодить екології міста, знищить зелені зони та унеможливить виконання заходів Плану дій сталого енергетичного розвитку Хмельницького.

За неофіційною інформацією, за проектом “EUROPE PARK UKRAINE” стоять окремі забудовники міста та депутати міської ради.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Мовчання знак згоди…

  2. “За неофіційною інформацією, за проектом “EUROPE PARK UKRAINE” стоять окремі забудовники міста та депутати міської ради”
    САМЕ ТАК!!!
    Відчувається ПІАР будівництва ЖКБ “Спорт-Сіті” ! а хто за цим стоїть не важко здогадатись…
    Не буде ніякого “Дісней Ленду” наразі аквапарк “7 Окаен” ледь зводить кінці з кінцями! Для інвесторів це дуже СУМНІВНА інвестиція! Це фейк, просто крава картинка, навіть відео для ПІАРУ майбутнього житлового кварталу!!

  3. Саме цього “дундаренка” сволота поставила “смотрящим”? Що воно може знати, мігрувало по світу як пес бездомний. Подивитись на його обличчя, яке звісно обличчям не назвеш – якесь бридке і заслинене. А будівництву бути! Будуть хотіти хабар – получать по самі “гланди”!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.