Колегія суддів 5 серпня розгляне апеляцію щодо арешту підприємця Дьяченка

Колегія суддів Апеляційного суду Хмельницької області у складі Сергія Ващенка, Сергія Козачка та Ігоря Кобріна розгляне апеляцію місцевого підприємця Валерія Дьяченка щодо зміни застосування міри запобіжного заходу.

Слухання відбудуться 5 серпня о 10.30 ранку, повідомляє офіційний веб-портал “Судова влада України”.

Скрін-шот з Youtube

Скрін-шот з Youtube

Як писав НГП, 31  липня Хмельницький міськрайонний суд взяв під варту до 25 вересня відомого хмельницького бізнесмена Валерія Дьяченка. Його підозрюють за частиною 2 статті 189 Криімнального кодексу України (“Вимагання, вчинене повторно; або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням свого службового становища, або з погрозою вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, або з пошкодженням чи знищенням майна, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому”). Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Нагадаємо, що на підприємця Дьяченка поскаржився поліції місцевий мешканець, який незаконно проник на територію підприємства, яке належить бізнесменові. Охоронці його затримали і повідомили власникові, який незабаром уже був на місці. Підприємець поставив умову: якщо чоловік не хоче, щоб справі «дали хід», має сплатити 10 тисяч доларів США.

Затриманий зателефонував батькові і той погодився на умови: привіз частину грошей, а на іншу написав розписку. Особисті документи та автомобіль потерпілого підприємець залишив у себе як заставу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.