Дьяченка взяли під варту до 25 вересня

Хмельницький міськрайонний суд взяв під варту відомого хмельницького бізнесмена Валерія Дьяченка, якого підозрюють у вимаганні грошей ( ч. 2 ст. 189 «Вимагання» Кримінального кодексу України).

Таке рішення ухвалила суддя Світлана Дручкова.

Судове засідання тривало кілька годин і завершилося близько 1.30 31 липня. Підозрюваний підприємець та його захист заявили відвід судді Дручковій, однак він був відхилений.

Фото видання "Є"

Фото видання “Є”

Зі слів очевидців, Валерій Дьяченко у судовій залі визнав факт отримання грошей, але категорично заперечив їхнє вимагання. Також на вимогу підозрюваного, який скаржився на погане самопочуття, викликали швидку допомогу. Після медичного огляду судове засідання було відновлено.

Суддя Дручкова оголосила взяття під варту підприємця Валерія Дьяченка терміном на два місяці до 25 вересня. Адвокати бізнесмена мають 5 днів, аби подати апеляцію.

Як писав НГП, за інформацією сектору комунікації поліції Хмельницької області, на підприємця поскаржився місцевий мешканець, який незаконно проник на територію підприємства, яке належить бізнесменові. Охоронці його затримали і повідомили власникові, який незабаром уже був на місці. Підприємець поставив умову: якщо чоловік не хоче, щоб справі «дали хід», має сплатити 10 тисяч доларів США.

Затриманий зателефонував батькові і той погодився на умови: привіз частину грошей, а на іншу написав розписку. Особисті документи та автомобіль потерпілого підприємець залишив у себе як заставу.

“Зрозумівши, що потрапив на гачок до вимагача, потерпілий вирішив звернутися із заявою до поліції. По даному факту правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 189 «Вимагання» Кримінального кодексу України. У ході розслідування було проведено ряд санкціонованих обшуків, під час яких вдома у підприємця вилучили особисті документи потерпілого, а на території підприємства — його автомобіль «Таврія», який вимагач залишив у вигляді застави”, – сказано в інформації поліції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. На мою думку – цю справу дали Дручкові Світлані , для того аби вона відбілила свою репутацію\втручання у розпод. сист.\
  Так як Валерій Дьяченко нажив собі ВОРОГІВ ПРИ ВЛАДІ , то самий підходящий варіант Хмельницьким “СУДДЯМ” показати які вони “чесні”.

 2. Відправили в буцегарню, бо не зацікавив суддю. Ймовірно не встигли “попрацювати” адвокати загратованого.

 3. Послушайте вы предыдущие писаки- место этой мрази уже давно за решеткой- то что не удавалось продажным налоговикам и прокурорским- удалось сделать обыкновенным ментам честь им и хвала

 4. Очень похоже что Мария и хмельничанин-носят фамилию дьяченко

 5. а що за підприємство таке що проникнення на його територію так дорого вартує…часом не колишній завод “КАТІОН” ….на місці якого Дьяченко хотів вирити великий ставок…замість того щоб випускати техніку для сільського господарства та зберегти робочі місця…

 6. Лора звернись до лікаря-психіатра.

  • Хмельничанину- как ты думаешь в этом городе много таких как ты которые хорошо говорят про эту мразь дьяченко

 7. Ця та інша інформація про цю особу нікому не дає підстав говорити позитивно про цю людину. Це місцевий воротило, який нахапав за рахунок здійснення нечесного бізнесу. Таких у нашому місті кілька десятків, які всім відомі. Їх місце там, де зараз знаходиться цей пан.

 8. Наконец-то, этому “ХАЗЯИНУ” так и надо . Пусть спросят у него где делся завод с его мощностями, даже кабеля повыкапывал. Что там охрана охраняет, что такие деньги с людей выбивают? Своих адвокатов? Которых натравливает на всех, кто не так возле него вдруг оказался? Сколько людей он достал со своими судами. Бог есть на свете. Пусть ответит за свои хозяйствования!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.