Послуги київської ТОВ, яка збирає непридатні хімікати на Хмельниччині, зросли у 7 разів (Уточнено)

Департамент екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації 28 липня акцептував пропозицію щодо проведення робіт із забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання та знешкодження непридатних хімічних засобів захисту рослин та тари від них на території чотирьох районів і двох міст області.

Загальна вартість наданих послуг становитиме 4,2 млн. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Переможець ТОВ «Сучасні екологічні інновації» (Київська область) до кінця 2016 року збире, посортує і перезатарить 107 тонн непридатних хімічних засобів захисту рослин на територіях Городоцького, Красилівського, Кам’янець-Подільського, Чемеровецького районів та міст Славута та Волочиськ), у тому числі 93,3185 т (із них тара – 2,255 т) — зібрані, 13,747 т – законтейнеризовані.

Конкуренцію на торгах із заявленою сумою 4,8 млн. грн склало інше київське “УКР ЕКО ГРУП”.

Нагадаємо, що у 2015 році ТОВ “Сучасні екологічні інновації” за 1,3 млн. грн зібрало 218 т небезпечних відходів на Хмельниччині.

Пізніше директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Сергій Вавринчук у коментарі НГП пояснив, що торішні бюджетні кошти були не використані у повній мірі. Замість 1,3 млн. грн “Сучасні екологічні інновації” освоїло 566 тис. грн, зібравши 93 т хімікатів. Решту коштів замовник повернув до бюджету.

ТОВ «Сучасні екологічні інновації» зареєстроване на Олега Дячкова, Олександра Гнатенка, ТОВ “Юлія-тренд”. Та наприкінці 2012 року фірму заснували Віктор Колєсніков та Дмитро Бабич. Останній відомий як колишній депутат Київської обласної ради, куди обирався як представник Партії регіонів, але 25 лютого цього року покинув фракцію. Свого часу Бабич обіймав посаду директора філії ДП «НУПНВ Вінницького регіонального центру поводження з небезпечними відходами», був радником Міністра охорони навколишнього природного середовища та начальником Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області.

Як писав НГП, щоб очистити Хмельницьку область від непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, необхідно 14 млн. 395 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.