У Симчишина розіграли гроші на капремонт вулиць: 26,1 млн. грн одержала фірма, наближена до нардепа Лабазюка

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради розтендерило понад 28 млн. грн на капітальні ремонти п’яти хмельницьких вулиць.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

За підсумками тендерів переможцем стали дві фірми: Публічне акціонерне товариство «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56» і Товариство з обмеженою відповідальністю «Техно-Буд-Центр» (Тернопіль).

Найбільше підрядів на загальну суму 26,1 млн. грн виграло ПАТ “Хмельницьке ШБУ №56”. Йому дісталися капітальний ремонт вул. Качинського, вул. Чорновола (II і ІV черги), вул. Гарнізонної (ІІ черга), вул. Волочиської (ІІІ черга),

ТзОВ “Техно-Буд-Центр” май здійснити капітальний ремонт вул. Зеньковського (від вул. Карбишева до вул. Народної Волі).

Як писав НГП, у 2016 році з хмельницького міського бюджету виділяється 95,8 млн. грн на проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг. З них 80 млн. грн – на капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі.

Як відомо, ПАТ “Хмельницьке ШБУ №56” опосередковано пов’язують з нардепом Сергієм Лабазюком. Раніше це підприємство належало нардепу Хмельницької облради Івану Гладуняку. Наразі в реєстрах кінцевим власником зазначається мешканка Чернівців Галина Ставчанська.

ТзОВ “Техно-Буд-Центр” належить Григорію Процику з Тернополя. Раніше співзасновником був Любомир Грегоращук, чий син Андрій був депутатом Тернопільської міськради від партії ВО «Свобода».

Андрій Грегоращук є зятем екс-керівника Служби автодоріг у Рівненській області Юрія Проника, який раніше обіймав аналогічну посаду в Тернопільській області. Син Проника Орест керує ДАК «Автомобільні Дороги України», яку зараз ліквідують у рамках реформи дорожньої галузі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. Пан Нестерук зі своїм племінником не погано відмивають гроші! СЕМ, а тобі скільки вони дають? Підніми дупу зі свого крісла і пойди, не поїдь, а пойди подивись як вони роблять дороги!!!!! Де твій технагляд? Де ти сам делітант? Одним словом ти піз-бол. О це в тебе гарно виходить! Ти як, нові джинсіки вже взяв на заходи які будуть?????????

  • читаєш коментар і соромно, що таке бидло живе разом зі мною в місті. Поїдь, клоун на вулицю Проектну, на Волочиську, розуй очі. Там дороги такі, що дух захоплює. панове Симчишин і Нестерук не звертайте увагу на бидло. Бидлу ніколи не догодиш. Робіть свою роботу. МИи все бачимо і дякуємо.

 2. Да, вірно, цей Нестерук якому треба сидіти за гратами не погано влаштувався, ще і племінника обігріває грошенятами!!! І яким треба бути ган-ом, НЕСТЕРУКУ, щоб зараз ще залишитись біля годівлі. Він молодець – помаранчевим – дав, батьківщині – дав, біло блакитним – дав, БПП – дав і сводобі дав!!!!!! От підераст в кубі!!!! Йди підаре на пенсію і свого помазаного племінника забирай, він же твій племінник не керівник, він дебіл!!! Одним словом йдіть Нестеруки на х-й!!!!!!

  • знаю нестерука багато років… нічого поганого не можу сказати ні про нього….ні про його родину…. заздруйте мовчки….людина на своєму місці….добре працює…без різних чварів виконує свою роботу…навіть у вихідні дні доступний для людей..

   • Ага сем працює на камянецькі біля зупинки Мрія й верещав що навіть у вихідні працюють так щебінь ще валяється забули асфальт покласти на нижньоберегові вже ремонтують а там навіть півроку не пройшло як зробили НАШ мер ПРАЦЮЄ БЮДЖЕТ ДЕРИБАНИТЬ ЗЛОДІЙ

  • А ТИ ЩО РОБИШ ДЛЯ МІСТА (КРІМ ТОГО ЩО ПИШЕШ БРУДНІ КОМЕНТАРІ)….ПІДНІМАЙ СВОЮ ДУПУ І ВІЗЬМИ ХОЧА БИ ВІНИК В РУКИ ТА ПІДМЕТИ ДОРОГУ КОЛО СВОГО ДОМУ…

  • читаєш коментар і соромно, що таке бидло живе разом зі мною в місті. Поїдь, клоун на вулицю Проектну, на Волочиську, розуй очі. Там дороги такі, що дух захоплює. панове Симчишин і Нестерук не звертайте увагу на бидло. Бидлу ніколи не догодиш. Робіть свою роботу. МИи все бачимо і дякуємо.

 3. нам зробили вулицю Ланову. Хто не бачив поїдьте подивіться і повчіться, як працювати, а не триндіти.

 4. за 3 місяці місто змінилося і змінилося набагато в кращу сторону чим було. Вулиці чистіші, кругом ремонти.

 5. Чиє ШБУ-56? “…25.06.2014 Позивачем в порядку, визначеному Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» направлено до Відповідача заяву про задоволення кредиторських вимог (вих. №137), яка була прийнята та зареєстрована з вх. №1930-юр від 03.07.2014.
  Судом встановлено, що 14.10.2014 між Позивачем та Табачніком Яковом Піневичем укладено Договір відступлення права вимоги №26 за Договором №D_150679650 банківського строкового вкладу (депозиту) (вклад «Різдвяний») від 25.12.2013, укладеного між Табачніком Яковим Піневичем, як Вкладником та Публічним акціонерним товариством «Брокбізнесбанк», як Банком, у розмірі 721 291,47 доларів США.
  Згідно з п. 2.1. Договору відступлення права вимоги №26 право вимоги за Договором банківського строкового вкладу вважається переданим з моменту підписання цього Договору та Акту приймання-передачі оригінальних примірників та/або копій документів, зазначених в п.2.4. цього Договору (нотаріально засвідчену копію Договору №D_150679650 банківського строкового вкладу (депозиту) (вклад «Різдвяний») від 25.12.2013; нотаріально засвідчену виписку банку по залишкам грошових когштів цедента на рахунку №26250100071808 згідно Договору №D_150679650 банківського строкового вкладу (депозиту) (вклад «Різдвяний») від 25.12.2013; копію заяви цедента про задоволення вимог кредиторів від 18.06.2014 р.з. відмітною Банку про отримання (вх. №298-фіз від 18.06.2014р.).
  14.10.2014 Позивач та Табачнік Яків Піневич склали та підписали Акт прийому-передачі №1 до Договору про відступлення права вимоги №26 від 14.10.2014 (копія Акту наявна у матеріалах справи), що свідчить про перехід прав кредитора до Публічного акціонерного товариства “Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56” за Договором №D_150679650 банківського строкового вкладу (депозиту) (вклад «Різдвяний») від 25.12.2013 у розмірі 721 291,47 доларів США.”…. !!! 11 червня! 2014 року Національний банк України прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію АТ “БРОКБІЗНЕСБАНК”. ЗАКОН УКРАЇНИ

  Про систему гарантування вкладів фізичних осіб

  (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2012, № 50, ст.564) “Стаття 46. Наслідки початку процедури ліквідації банку”;

  доповнити пунктом 8 такого змісту:

  “8) забороняється зарахування зустрічних вимог, у тому числі зустрічних однорідних вимог, припинення зобов’язань за домовленістю (згодою) сторін (у тому числі шляхом договірного списання), прощення боргу, поєднання боржника і кредитора в одній особі внаслідок укладення будь-яких правочинів з іншими особами, крім банку, зарахування на вимогу однієї із сторін.”… http://www.fg.gov.ua/dlia-kredytoriv-b

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.