У Симчишина запланували майже 100 млн. грн на ремонт доріг Хмельницького

У 2016 році з хмельницького міського бюджету виділяється 95,8 млн. грн на проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг.

Відповідний кошторис депутати ради повинні затвердити на черговій сесії 16 березня, внісши зміни до поточного бюджету.

Зокрема, капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі обійдеться 80 млн. грн, капітальний ремонт доріг масивів індивідуальної забудови та садівничих товариств – 10, 3 млн. грн., капітальний ремонт – установлення технічних засобів регулювання дорожнім рухом, обладнання вулично-дорожньої мережі автоматизованими системами керування рухом 2,9 млн. грн; капітальний ремонт вулиць – місцеве розширення проїзної частини для улаштування зупинок маршрутних автобусів і тролейбусів – 2,5 млн. грн.

У пояснювальній записці до проекту рішення вказується, що всі роботи будуть проводитись на замовлення управлінням житлово-комунального господарства. При цьому перелік вулиць буде погоджено з постійними комісіями з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації та з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. все пропало, біда, зрада, всі погані, геть, ганьба.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.