У Кам’янці-Подільському продовжується капремонт міського парку та будинку культури

Сьогодні під час комунального брифінгу для ЗМІ Кам’янець-Подільський міський голова Михайло Сімашкевич разом із заступниками розповіли про хід виконання ремонтних робіт у парку імені Героїв Небесної Сотні та в міському будинку культури.

Так, продовжується капітальний ремонт парку, орієнтовно за 2 тижні завершиться реконструкція вхідної брами. Планується після вхідної групи збудувати підпірні стіни з обох боків та викласти кольорову плитку.

Із трьох не працюючих фонтанів залишиться лише один, він буде суттєво змінений. На місці одного з фонтанів з’явиться велика клумба. Також відбудеться заміна світлових опор та електромереж, облаштують локальні відпочинкові та дитячі ігрові зони. Ці роботи планують завершити до кінця року та обійдуться вони місту в 330 тисяч гривень.

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Також продовжуються ремонтні роботи у міському будинку культури. До кінця 2016 року БК повинен відкрити свої двері для відвідувачів. За цей час ліквідують наслідки пожежі, частково замінять вікна та дах, встановлять новий трансформатор, сцену та крісла.

Нагадаємо, що право ремонтувати пам’ятку архітектури місцевого значення випало ППВКФ «Будмонтажсервіс», власником якого є екс-депутат Кам’янець-Подільської міської ради Олександр Заєць. Вартість робіт складає понад 12 мільйонів гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.