Для перемоги фірмі екс-депутата вистачило скинути ціну на тендері на 800 тис. грн та впорядкувати документацію

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міськради за результатами тендера 22 червня уклало угоду з Товариством з додатковою відповідальністю “Промбуд-1” (Хмельницький) на реконструкцію недобудованого плавального басейну школи №20 під дитячий дошкільний заклад на 6 груп на вул. Ричка, 1.

Загальна вартість робіт становить 12 млн. 870 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Переможець повинен здати під ключ об’єкт протягом 2016-2017 років.

Конкурентами виступили три фірми: ТОВ “ШОБЕЛІ Україна” (Івано-Франківська область) з пропозицією 12,9 млн. грн, ТОВ “Поділля-Інвест Сіті” – 13,1 млн. грн і ТОВ «Будівельний Альянс Груп” – 13,3 млн. грн.

Як писав НГП, на початку квітня цього року управлінню капітального будівництва не вдалося провести цей тендер. Зокрема, теперішній переможець ТОВ «Промбуд-1» виставив ціну 13,6 млн. грн і мав недоліки у тендерній документації – не надав довідки з органів статистики про обсяги виконаних будівельно- монтажних робіт за 2014-2015 роки (мають становити не менше 7 млн. гривень).

Тоді до участі було допущено лише ТОВ “Поділля-Інвест Сіті”, яке оцінило робити на суму 13,4 млн. грн. Однак через відсутність конкуренції торги відмінили.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, власником ТОВ «Промбуд-1» є депутат Хмельницької міськради VI скликання від ВО “Батьківщина” Михайло Кіперман.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.