Комунальники Симчишина провалили тендер на 14 млн. грн через бюрократичні довідки

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міськради не зуміло розтендерити 13,9 млн. грн на реконструкцію недобудованого плавального басейну школи №20 під дитячий дошкільний заклад на 6 груп на вул. Ричка, 1.

Про це повідомляє “Вісник державних закупівель”.

На торги заявилося три підрядника: Товариство з додатковою відповідальністю “Промбуд-1” (Хмельницький) з пропозицією 13,6 млн. грн, ТОВ «Будівельний Альянс Груп” (Хмельницький) – 14,2 млн. грн, ТОВ “Поділля-Інвест Сіті” (Хмельницький) – 13,4 млн. грн.

Однак комітет конкурсних торгів відхилив дві тендерні пропозиції через невідповідність кваліфікаційним критеріям, передбачених ст. 16 «Про  здійснення державних закупівель».

Зокрема, Товариство з додатковою відповідальністю “Промбуд-1” не надало довідки з органів статистики про обсяги виконаних будівельно- монтажних робіт за 2014-2015 роки (мають становити не менше 7 млн. гривень).

ТОВ «Будівельний Альянс Груп” надав таку довідку, але за 2013-2014 роки, що не відповідає кваліфікаційним вимогам, встановлених у документації конкурсних торгів.

До участі було допущено ТОВ “Поділля-Інвест Сіті”, в якого “грала” документанція, але через відсутність конкуренції торги відмінили.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Не провалили, а не дали підстав для оскарження результатів в АМКУ.Все правильно.

  2. якість будівництва у “БУДІВЕЛЬНОГО АЛЬЯНСА” значно вища….тому і ціна трошки вища….це знаємо по новобудовам від багатьох мешканців….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.