На початку липня господарський суд розгляне справу про «Каньйон-сіті»

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура просила господарський суд Хмельницької області визнати незаконним та скасувати рішення виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради від 11 березня цього року «Про затвердження проекту договору на відновлення та благоустрій зони відпочинку в каньйоні річки Смотрич».

Про це йдеться на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Прокуратура за участю третьої особи подала позов проти виконкому та малого приватного підприємства «Гала Тур», переможця конкурсу на благоустрій каньйону.

Прокурор у позовній заяві просив суд визнати незаконним та скасувати рішення «Про затвердження проекту договору…», визнати недійсним договір «Про відновлення та благоустрій  зони відпочинку з пляжем та водною станцією в каньйоні р. Смотрич на південь від Новопланівського мосту до Руськофільварецьких сходів з відновленням садів», укладений 25.03.2016 року між виконавчим комітетом та МПП «Гала – Тур».

Представник відповідача – виконкому міської ради в судовому засіданні подав письмовий відзив на позов, в якому даний відповідач позов не визнає, стверджує про його безпідставність. МПП «Гала – Тур» письмового відзиву на позов не подав, свого представника в судове засідання не направив, а лише надіслав клопотання про відкладення розгляду справи у зв’язку з відрядженням керівника та відсутністю іншого представника.

«Враховуючи відсутність представників МПП «Гала  – Тур» та третьої особи та неподання останніми письмових позицій з приводу заявленого позову, розгляд справи потрібно відкласти», – йдеться в ухвалі суду.

Наступне засідання відбудеться 5 липня у приміщенні господарського суду Хмельницької області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.