Санепідемслужба пояснила обставини спалаху ротавірусної інфекції у Кам’янець-Подільському ДНЗ

Лабораторні дослідження засвідчили, що серед відвідувачів  першої  молодшої групи ДНЗ№22 міста Кам’янця-Подільського Хмельницької області був носій рота вірусу. Нагадаємо, що в період з 21 по23 травня четверо дітей після відвідування ДНЗ було госпіталізовано з підозрою на кишкову інфекцію.

Фахівці Хмельницького обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України, за результатами епідрозслідування, повідомляють, що обставини, які сприяли виникненню спалаху – недотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів.

Про це свідчать позитивні знахідки лабораторних досліджень у змивах із об’єктів довкілля першої молодшої групи ДНЗ№22. У трьох змивах виявлена кишкова паличка ешеріхія колі, у двох – клебсієла та ще у одному — ентеробактер. Ймовірний фактор передачі інфекції – забруднені предмети побуту та руки.

Загалом від спалаху постраждало п’ятеро вихованців дитсадка, четверо з яких пролікувалися у стаціонарі. Наразі всі діти виписані з інфекційного відділення Кам’янець-Подільської міської лікарні №1.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.