Стан госпіталізованих напередодні дітей у Кам’янці-Подільському стабіловується

Четверо дітей із ДНЗ №22 у Кам’янці-Подільському, яких нещодавно госпіталізували в інфекційне відділення міської лікарні з підозрою на кишкову інфекцію, захворіли раптово: підвищення температури в межах 37,5 до 38,5, багатократна блювота, діти стали «в’ялі». Після цього батьки звернулися до медиків.

Про це в коментарі «Незалежному громадському порталу» повідомила дитячий інфекціоніст Кам’янець-Подільської міської лікарні №1 Вікторія Бідюк.

Двоє дітей прийшли в інфекційне відділення 21 травня, ще двоє – 23 числа. Після госпіталізації малечі трьох років проводили інфузійну терапію. Після 3 днів перебування в лікарні їхній стан стабілізувався, вони активні, жваві. Щоправда, діти ще дотримуються дієти, не допускаються до відвідування дитсадку, адже у них ще водяниста діарея.

У всіх госпіталізованих в аналізі крові виявлені запальні зміни характерні для вірусної інфекції, в аналізі сечі ознаки інтоксикації. Також є підтвердження, що це не сальмонельоз чи дизентерія, однак після експрес-тесту на вірусно-кишкову інфекцію в однієї дитини вже підтверджена (решта ще не пройшли тест) ротавірусна інфекція, в народі називається «кишковий грип». Висока ймовірність цього ж діагнозу й у інших хворих.

У лікарні діти перебуватимуть до повної стабілізації стану. Заразитися хворобою дітлахи могли від носія вірусу або ж від «сирих» продуктів – сире молоко, кремові тістечка, продукти, які містять білок , проте найчастіше ротовірусна інфекція передається при безпосередньому контакті з хворим.

Окрім чотирьох госпіталізованих вихованців ДНЗ №22 до лікарів зверталися і інші діти, однак їхній стан був не важкий. Наразі вони лікуються у свого дільничного лікаря.

Медики просять батьків у разі виявлення схожих симптомів не займатися самолікуванням, а звертатися до спеціалістів.

Висновки Держсанепідслужби наразі не відомі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.