Сімашкевич заговорив про те, щоб викупити «золоті» котли

Вище політичне керівництво Кам’янця-Подільського вперше публічно прокоментувало інформацію про так званий «котельний скандал». Нагадаємо, що 10 травня цього року «Незалежний громадський портал» опублікував інформацію про те, що Кам’янець-Подільський орендує у фірми з оточення нардепа Володимира Мельниченка котли для твердопаливних котелень, вартість оренди яких значно перевищує їхню ринкову ціну.

До прикладу, вартість оренди та нового котла:  КВР 400 СТС на той час коштував (2015 рік) 148 тисяч 200 гривень, множимо на 2 (кількість котлів) і виходить 296 тисяч 400, а згідно з договором оренди за 5 років місто заплатить 735 тисяч. Різниця – 438 тисяч 600 гривень, або ж котли могли «відбити» свою вартість за 12 місяців. Всього місто орендує шість котлів різної конфігурації.

На сесії Кам’янець-Подільської міської ради 31 травня депутат Олена Мазій запитала, чи планується викупити котли у орендодавця. Міський голова Михайло Сімашкевич у відповів їй, що наразі це питання розглядається.

«По котлах роглядається питання, щоб їх викупити для «Міськтепловоденергії». Нам не вигідно їх брати( в оренду, – авт.) в одного чоловіка, чи в однієї фірми, яка хотіла ставити свої умови. Приватники є приватники, ми це чітко бачимо в газопостачанні, в електропостачанні, треба виплачувати весь час наперед. Держава є держава, а приватник ніколи не буде робити собі «в мінус», – заявив міський голова.

Нагадаємо, що раніше гендиректор комунального підприємства «Міськтеплооводнергія» Валерій Гордійчук коментував цю ситуацію дещо інакше:

«ПП «Статус»(власник котлів, – НГП) не пропонував викупити це обладнання, а, якби ми не підписали із ними договір оренди, то довелось би новому власнику повернути їхні котли, а для цього довелось би розбирати котельні».

Більш детально про цю тему ви можете ознайомитись у нашому матеріалі Історія про оренду, дорожчу за собівартість, оточення нардепа Мельниченка та газову незалежність

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.