Фракція Аграрної партії вимагає від правоохоронних органів оперативно розшукати кривдників, які побили депутата Петльованого

Фракція Аграрної партії у Хмельницькій обласній раді вимагає від правоохоронних органів оперативно розшукати кривдників, які побили депутата Руслана Петльованого.

“Фракція Аграрної партії України Хмельницької обласної ради глибоко обурена зухвалим розбійним нападом, внаслідок якого постраждав  відомий діяч, професійний аграрій, депутат Руслан Петльований.  Він досі перебуває у лікарні. Колеги по фракції і однопартійці беруть розслідування під свій депутатський контроль і вимагають від правоохоронних органів вжити невідкладних заходів щодо розшуку та справедливого покарання злочинців, які становлять неабияку небезпеку суспільству”, – йдеться у заяві аграрників, розміщеній на сторінці у “Фейсбук”.

Фракція Аграрної партії України Хмельницької обласної ради глибоко обурена зухвалим розбійним нападом, внаслідок якого п…

Опубликовано Аграрна партія України Хмельниччина 25 марта 2016 г.

 

Як писав НГП, група невідомих осіб 19 березня побила та познущалася з депутата Хмельницької обласної ради (фракція Аграрної партії) Руслана Петльованого та його сім’ї.

Депутату вибито два ребра та пошкоджено легені.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Треба негайно винести на сесію облради питання про вотум недовіри головному пліціянту області, може тоді зарухаються на місцях.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.