Невідомі жорстоко познущалися та побили депутата Хмельницької облради

Група невідомих осіб побила та познущалася з депутата Хмельницької обласної ради (фракція Аграрної партії) Руслана Петльованого та його сім’ї.

Фото з сайту "Ділові Дунаївці"

Фото з сайту “Ділові Дунаївці”

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив активіст з Дунаєвець Василь Гандзюк.

За його словами, це сталося вночі 19 березня. Близько десяти осіб у масках проникли до помешкання депутата, який працює заступником директора місцевого ТОВ “Подільський бройлер”. Вони діяли професійно та вимагали гроші, при цьому завдали важких травм господарю будинку. Йому вибито два ребра та пошкоджено легені.

“Петльований є порядним аграрієм і немає за собою боргів перед селянами. Політична версія цих розбірок може мати місце, щоправда, він, як депутат, не відзначався високою активністю”, – заявив НГП однопартієць  Петльованого.

Наразі потерпілий аграрник перебуває у Хмельницькій обласній лікарні. 23 березня його перевели з реанімаційного відділення.

На сайті обласної поліції будь-яких офіційних повідомлень щодо побиття депутата немає.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. 90-ті фореве !!! Бардак!!! У міліції навіть бензину не має щоб виїхати, та одні зломки авто!!! Реформи децентралізація ……….. Боже!!
  До чого ми дожились??? і куди ми ідем далі???

  • У нас що немає поліції ? Чи одні оди від Авакова ?
   Зверніть увагу, що нападників було біля 10, а де в цей час були правоохоронці ? Чому по гарячих слідах нікого не вловили ? За що їм платиться зарплата з наших податків ?

 2. Это сколько ж бабла они планировали у него откашлять, что аж как минимум на десятерых только исполнителей пришлось бы делить?!

 3. ну а реально, де наша нова поліція????? Чому вони мають отримувати більш ніж 8 тис грн. і ніх…я не роблять !!!! Тільки катають свої сраки на пріусах – і пальне спалюють в нікуди !!!!!!

  • А ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ, ЩО ОБЛАСНІ КЕРІВНИКИ ПОЛІЦІЇ ОТРИМУЮТЬ ЩОМІСЯЧНУ ПЛАТНЮ ПО 98 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ, ЇХНІ ЗАСТУПНИКИ – ПО 70 ТИСЯЧ, А РАЙОННІ НАЧАЛЬНИКИ – ПО 30 ТИСЯЧ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.