Хмельничан запрошують на ярмарок з дешевою гречкою

У суботу, 26 березня на вул. Прибузький відбудеться сільськогосподарський ярмарок.

Про це повідомляє сайт Хмельницької міської ради.

На ярмарок запрошують фермерів, виробників сільськогосподарської продукції із усієї області, мешканців міста та сіл, які бажають вигідно продати та придбати продовольчі товари.

Початок роботи о 8.00.

Нагадаємо, що за словами заступника голови обласної державної адміністрації Володомира Кальніченка, на ярмарках можна придбати гречку за ціною значно нижчою ніж зазвичай. Якщо у супермаркетах та на ринках гречка коштує від 30 грн\кг, то на ярмарку її можна придбати по ціні 22,7 грн за кілограм.

Наразі ціна на гречану крупу на центральному продуктовому ринку Хмельницького становить 32 грн/кг.

Фото НГП

Фото НГП

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. ДЕ? КОЛИ? ЧАС? ПО ЯКІЙ ЦІНІ? ЦЕ НЕ ГУБОШЛЬБСТВО? ЧУВ ПО 31,50 грн.?

  2. на двійкуорганізація . якби не саджанці – то і ярмарки не було б . ДЕ – обіцяна -словами заступника голови обласної державної адміністрації Володомира Кальніченка, на ярмарках можна придбати гречку за ціною значно нижчою ніж зазвичай. Якщо у супермаркетах та на ринках гречка коштує від 30 грн\кг, то на ярмарку її можна придбати по ціні 22,7 грн за кілограм. ЯКБИ НЕ таврія – то гречки вважай небуло . ЗАзвичай на ярмарку відкривали мер мельник + ГУбернатор. . тоді приіжали всі і був широкий асортимент . де наш славетний крупзавод. МОГЛИ Б ВИВЕЗТИ п . ЛИСЮК ПИВО ,, макарони ТАЯ, кажуть конфетна запрацювала .. А так ціни базарно – магазинні . ІДЕЯ ярмарки при такій ситуаціі зводиться на 0.

  3. реклами оголошень мало . люди не знали . про ярмарок обіцяноі гречки щось також не замітила….

  4. Гречка була в кількох продавців по стабільній ціні: 30 грн. за кг., а взагалі людей повно, а купити щось цікавого не було.
    Захід організовано для галочки.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.