У Сімашкевича відреагували на обурення кам’янчан: до висновків екологів обіцяють припинити вирубку дерев у каньйоні

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич після кількох днів критики в соціальних мережах таки відреагував на вирубку дерев в каньйоні річки Смотрич у Старому місті.

Нагадаємо, що на 5 гектарах планується запустити проект «Каньйон-парк». До вирубки самосіву долучилась міська рада, яка виділила на це 100 тис. грн., та переможець конкурсу Анатолій Ковальський.

Однак громадські активісти та пересічні кам’янчани масово почали фіксувати факти вирубки не лише маленьких самосівних дерев та кущів, а й здорових дерев’яних насаджень. Також активісти та екологи наполягають на тому, що комунальники вирізають дерева без розбору, на власний розсуд, із залученням будівельної техніки.

FB Мар'яна Таресенко

FB Мар’яна Таресенко

Як відомо НГП, скарги на такі дії вже «лягли на стіл» міської ради, поліції, прокуратури та Держекоінспекції України.

На офіційному сайті Кам’янець-Подільської міської ради зв’явилось повідомлення, що зважаючи на звернення кам’янчан прийнято рішення «звернутись до НПП “Подільські Товтри” та Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з проханням провести дослідження та визначити наявність або відсутність негативного, руйнівного впливу на денний вихід силурійських вапняків та цілісність сходів лісопаркових (Тонкочеєва) кореневих систем дерев у каньйоні річки Смотрич від Новопланівського мосту до Руськофільварецьких сходів, які зростають біля або безпосередньо на схилах каньйону»

До надання відповідних висновків та оголошення результатів, в міській раді обіцяють зупинити проведення будь-яких робіт, пов’язаних з благоустроєм каньйону.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.