Реконструкція хмельницької набережної “з’їла” до 7 млн. грн замість розтендерених 4 млн. грн

Реконструкція набережної річки Південний Буг у Хмельницькому, яка тривала майже два роки, виходить на етап завершення.

За повідомленням прес-служби міськради, протяжність ділянки, яка підлягала ремонту (від вулиці Кам’янецької до гирла річки Плоскої) становить 470 погонних метрів. Працівники підрядної організації укріпили берег річки монолітною залізобетонною підпірною стінкою, відремонтувати бетонні східці.

Набережна до реконструкції. Фото Віталія Тараненка

Набережна до реконструкції. Фото Віталія Тараненка

Набережна після реконструкції. Фото міськради

Набережна після реконструкції. Фото міськради

Будівельна організація також виконала роботи з капітального ремонту підпірної стінки річки Плоскої в парку ім. Чекмана. Тут влаштовано 325 кв. м  тротуарної плитки, виконано роботи з облаштування залізобетонної огорожі.

Фінансування всього комплексу зазначених вище робіт здійснювалось за кошти міського бюджету. Загальна вартість робіт становила понад 6,5 мільйонів гривень.

Як писав НГП, Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради за результатами торгів 4 липня 2014 року уклало угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю “Ізяславтрансбуд” на реконструкцію набережної річки Південний Буг у Хмельницькому (берегоукріплення).

Загальна вартість робіт становила 3 млн. 988 тис. грн. Всі роботи мали завершити до 1 грудня того ж року.

Натомість замовник вніс ряд змін до укладеного договору. Зокрема, строки виконання договору перенесли до 31 грудня 2015 року, а загальний кошторис збільшили до 4,7 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.