Щоб донька голови суду змогла викупити орендоване комунальне майно, його виставлять на аукціон

Після провального січневого голосування за питання про затвердження переліку об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу (мова йшла про єдине нежитлове приміщення площею 55,8 кв. м на вулиці Подільській, 22/2, що у центрі Хмельницького) у Хмельницькій міськраді знайшли інший вихід.

У проекті рішення сесії, яке з’явилося на сайті міської ради, пропонується місцевим обранцям відправити на приватизацію згадане комунльне приміщення шляхом продажу на аукціоні. Покупцем, як і в першому випадку, залишається приватний нотаріус Тетяна Палінчак.

palinchak

Як писав НГП, орендар Палінчак здійснила невід’ємне поліпшення комунального майна на суму 57,1 тис. грн. Згідно із законом про приватизацію невеликих державних підприємств (малу првиатизацію), вона має право претендувати на призатизацію шляхлом викупу.

Як відомо, нотаріус Тетяна Палінчак є донькою голови Апеляційного суду Хмельницької області Віктора Ковтуна і дружиною заступника голови Хмельницького міськрайонного суду Олександра Палінчака.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Ну що за брєд. Чого це донька голови суду? Може я його куплю. На аукціоні дам більшу ціну і куплю. Може і Тараненко купити. Якщо дасть більше чим я.

 2. Це продаж з аукціона,купити може будь-хто. Не треба молоти дурниць

 3. А як проводиться аукціон? І чому у графі покупець вказана конкретно одна особа??

  Хто знає взагалі механізм аукціонів майна комунальної власності у нашому місті???
  Розкажіть, реально цікаво

 4. Минулого разу не проголосували і цього не проголосують.
  є заява, вносять на сесію, але не проголосують.

 5. Цим рішенням парочку виграних справ мер собі вже забезпечив) а що до Ковтуна, то коротко – не потопляємий)

 6. Подивіться на проект рішення, його преамбулу.
  Якщо із 26 та 60 статтями Закону України “Про місцеве самоврядування” все зрозуміло, то посилання на ЗАКОН УКРАЇНИ Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію) (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1992, № 24, ст. 350), де в преамбулі говориться про те, що:
  “Цей Закон встановлює правовий механізм приватизації єдиних майнових комплексів невеликих державних підприємств шляхом їх відчуження на користь одного покупця одним актом купівлі-продажу”.
  Запитання 1. А що те приміщення – це невелике підприємство?
  Запитання 2. Хто буде робити незалежну оцінку даного об”єкту? Бо ринкова ціна такої площі в центрі міста становить мабуть не менше $25 тисяч, або приблизно 650 тисяч грн. мінус 57 тисяч понесених витрат = 600 тисяч грн.
  Запитання 3. Де умови, і хто проводить аукціон? Чи аукціон на користь одного покупця одним актом купівлі-продажу за завідомо заниженою оцінкою БТІ?
  Пане мере – договорнячок?

 7. Поки папа голова суду доця буде мати все шо захоче

 8. Палінчак голова судової плати з цивільних справ, заступник голови Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області

 9. Не переймайтесь. Це технічна помилка (залишилась стара табличка з попереднього рішення). Подивіться проекти рішень виконкому – мова йде про приміщення по Львівському шосе 53/1 на аукціон. Правильно написали: з аукціона може купити будь-хто. В рішеннях про аукціон ніколи не писали покупця (подивіться старі рішення). НГП міг би й уточнити інфу, зразу ж зрозуміло – щось нелогічно!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.