У Симчишина хочуть виселити благодійний фонд екс-нардепа Лукашука з центру Хмельницького

Управління комунального майна Хмельницької міської ради судиться з виробничо-комерційним приватним підприємством “Явір-Транс” (Хмельницький) за борги орендної плати і наполягає на розірванні договору оренди комунального нежитлового приміщення на вулиці Кам’янецькій, 38.

Про це свідчить ухвала Господарського суду Хмельницької області від 2 березня.

З матеріалів справи стало відомо, що “Явір-Транс” утворило заборгованість із орендної плати на суму 113 тис. грн, земельного податку на суму 97,86 грн. Також нарахована пеня за несвоєчасну сплату орендної плати у розмірі 8302,03 грн.

Комунальники мера Симчишина наполягають на достроковому розірванні договору оренди нежитлового приміщення на вул. Кам’янецькій, 38 загальною площею 605,2 кв.м., в т.ч. підвал площею 127,1 кв.м. від 9 липня 2014 року та виселення з нежитлового приміщення орендаря “Явір-Транс”.

ВКПП “Явір-Транс” на судовому засіданні заперечило на ультиматум влади і просило зупинити провадження у цій справі, оскільки підприємство подало зустрчний позов до Управління комунального майна Хмельницької міської ради. У ньому воно просить Феміду визнати  недійсним договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого майна або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Хмельницького, укладеного 09.07.2014 року між виконавчим комітетом Хмельницької міської ради, від імені якого діяло управління комунального майна Хмельницької міської ради, міським комунальним підприємством по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності та виробничо-комерційним приватним підприємством “Явір-Транс”.

Суддя Господарського суду Музика відмовив у задоволенні вищезгаданого клопотання ВКПП “Явір-Транс”, заявивши, що відповідачем не надано достатнього обгрунтування.

Наразі на вулиці Кам’янецькій, 38 розміщений благодійний фонд Святого Володимира, який заснували народний депутат України кількох скликань, а нині керівник хмельницької міської “Батьківщини” Олег Лукашук і екс-голова Ярмолинецької районної ради, помічник Лукашука Валентин Мазур.

Під час місцевих виборів 2015 року благодійний фонд активно роздавав продуктові набори в підтримку кандидата у мери Олега Лукашука, який у підсумку посів четверте місце.

ВКПП “Явір-Транс” заснувала і контролює Наталія Лукашук, дружина екс-нардепа.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. “Під час місцевих виборів 2015 року благодійний фонд активно роздавав продуктові набори в підтримку кандидата у мери Олега Лукашука”

  По-перше, під час офіційної виборчої кампанії ніхто нічого там не роздавав. Інакше Лукашука б зняли з виборів.
  По-друге, продуктові набори роздавались як до виборів, так і після них (починаючи з листопада і по сьогоднішній день). Автор цього не помічає, а пише лише те, що вигідно.

 2. бачу що ця Свобода з своїм горе-мером ще накерує в нашому місті так, що наступникам доведеться довго розгрібати.

  • о! Карнатовський тут як тут. Андрюша іди до мами під спідницю і сиди не кавкай. Твої ригівські пахани в гробу перевертаються від успіхів “свободи” і Симчишина.

   • поперло інтелектом аля ^бурлик

   • Були би успіхи, то всі мешканці міста раділи. Пох.. на тих ригів в гробах))А так поки мешканці чекають, особливо та частина- прагматична, яких показухою та інтернетними викрутасами не провидеш.

    • Я успіхи бачу.
     За зиму місто стало набагато чистіше і Буг не смердів як минулого року

     • І сонце стало світити якравіше!

     • Слушай, ну прекращай тупую агитацию и сраколизание. Сразу видно что ты “теоретик пиара” и не имел дело с практикой.
      Понимаеш, для всего что делается, все равно должны быть цифры, и оценка. Вот махаеш ты партийным флагом на митинге. Сегодня ты махнул взад-вперед 100 раз за 2 часа, завтра поднатужился и махнул 120 раз за 2 часа. После завтра чуть устав, уже спад- махнеш 95 раз. И если взять 10 дней твоих маханий ты должен отмахать примерно 1000 махов, то, если ты скажеш что махнул 1500, не поверю. Скажеш что 1200, поверю. Так же и тут, взять количество дворников, если их в городе не увеличилось скажем на 50%, то даже сделав на 20% работы больше, в масштабах города это не будет видно, так чтобы дать оценку “набагато чище”. Ну никак!! По технике так же само. Перестали красть топливо, стали больше работать, но все равно условный рост будет ну пусть 20%. Опять же это такой рост, он на бумаге смотреться будет, но в реале он не даст оценить “набагато краще”. Да техники появилось больше, так ее при Чернылевском купили, когда акцизные сборы дали в бюджет около 100 лямов. Зима было бесснежная, вот это может быть аргументом.

     • ТАК ЗАСТУПНИК МЕРА ПО ЖКГ ТОЙ САМИЙ…ПРИ ЧОМУ ТУТ МЕР—НЕ РОЗУМІЮ…. ЦЕ ЗАСЛУГА НЕСТЕРУКА А НЕ СИМЧИШИНА….ЦЕ ВІН ЦІЛОДОБОВО ТУРБУЄТЬСЯ ПРО МІСТО…НАВІТЬ У ВИХІДНІ ДНІ БЕРЕ СЛУХАВКУ ТА ВИРІШУЄ ПРОБЛЕМИ ЖКГ…

     • ТАК ЗАСТУПНИК МЕРА ПО ЖКГ ТОЙ САМИЙ…ПРИ ЧОМУ ТУТ МЕР—НЕ РОЗУМІЮ…. ЦЕ ЗАСЛУГА НЕСТЕРУКА А НЕ СИМЧИШИНА….ЦЕ ВІН ЦІЛОДОБОВО ТУРБУЄТЬСЯ ПРО МІСТО…НАВІТЬ У ВИХІДНІ ДНІ БЕРЕ СЛУХАВКУ ТА ВИРІШУЄ ПРОБЛЕМИ ЖКГ…НЕСТЕРУК ПОСТІЙНО ДОСТУПНИЙ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ МІСТА…МОЖЕТЕ ПЕРЕВІРИТИ І ВИ…

     • де чистіше ? даун перестань писати тупорилу х.йню.

 3. Що реально нині можна поставити йому в заслугу, так це те що почистив владні кабінети трохи від старої гвардії, а що це дасть ми ще побачимо у майбутньому, прикро буде якщо змінили шило на мило

 4. Якщо спробувати дати оцінку реальну, то стало краще, ніж в попередні роки.
  Без лобзання, не аж так, щоб дуже сильно і “пакращення вже сьогодні”, але краще і це відчувається постійно. Чистять краще, прибирають краще, взяток в лікарні беруть менше. На собі відчувається. Так що так тримати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.