На Хмельниччині судяться поліцейські, які позбулися посад у процесі атестації

В Єдиному державному реєстрі судових рішень почали з’являтися документи про відкриття справ за позовами колишніх працівників поліції Хмельниччини, яких звільнили з посад за наслідками атестації.

Хмельницький окружний адміністративний суд 17 лютого видав дві ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі за позовом особи до  Управління Національної поліції ГУ НП в Хмельницькій області, атестаційної комісії №3 Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, апеляційної атестаційної комісії Західного регіону про визнання нечинними та скасування рішень.

22 лютого зареєстрована аналогічна ухвала за позовом до  Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області , Атестаційної комісії № 5 Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області , Апеляційної атестаційної комісії Західного регіону про визнання незаконними та скасування рішеня і наказу.

Як стало відомо НГП, збираються судитися за поновлення на посадах екс-начальник хмельницького міського відділу поліції Валерій Онісьєв, його заступник-начальник слідчого відділу Сергій Трач, заступник начальника обласної поліції-начальник громадської безпеки Сергій Мельник.

Довідка НГП. З 11 січня на Хмельниччині стартувала атестація працівників поліції. Було створено шість комісій, які складалися з представників громадськості, правозахисних організацій та працівників Національної поліції, прийматиме співбесіди з діючими поліцейськими. Вони оцінювали професійні та особистісні якості працівника і ухвалювали фінальне колегіальне рішення про його придатність до служби в поліції.

Участь в атестації взали 2300 діючих правоохоронців.

Процес атестації співробітників ГУ Національної поліції у Хмельницькій області мав завершитися до кінця лютого 2016 року.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. Завжди в юристів буде робота

 2. Судя по всему этих людей уволили незаконно. И увольняла сама незаконная власть, которую саму давно пора бы выгнать. Власть бездарная, самозванная, преступная и продажная.

 3. Може хоч судова гілка влади захистить правоохоронців, які вірою і правдою служили цій державі, якщо ні президенту, ні прем”єру і навіть міністрові до цього не має діла. Таке відчуття, що керівникам держави наплювати на тисячи сімей правоохоронців, яких, як собак викинули на вулицю без пенсій та будь якого грошового утримання.
  Зато на керівні посади незрозумілим чином призначають грузинських “варягів”, які за учора стали громадянами України, а саме головне, як того вимагає Конституція та Закони нашої країни новопризначенці вільно володіють державною мовою, тільки не зрозуміло якою грузинською, чи скоріш російською, на яку вимагають від підлеглих переводити службову документацію.
  А як же Українські гасла “Слава Україні”, “Слава нації”, “Героям слава”, ці урочисті слова для когось виходить нічого не значать, якщо на відповідальні державні посади призначаються іноземці. А як же Українська нація, чи серед нашої нації немає гідних українців, які б обіймали такі посади.
  Зрозуміло, що чужинцям наша нація нідочого, можна звільняти, викидати на вулицю без будь якого жалу. просто звинуватиши усих нас в корупції, чи як вони люблять казати в причетності до корупційних скандалів.

  • Майже кожен із цих людей хто був при посадах чесно і вірно брали хабарі і кришували бізнес інших душили….. напевне уже забули? Візьмемо кожного начальника міліції, даї, мрео, хоть один бідовий? І зараз писати як вони будуть годувати сімю, напевне безглуздо! Перевірте їхне майно оформлене на близьких людей і все зрозумієте!

   • Якраз начальників управлінь та начальників територіальних підрозділів ОВС залишили всіх на своїх місцях, а працівників, які пропрацювали по 5 років звільнили.

    • ПРО СКЛА ТИХ КОМІСІЙ МОЖНА СКАЗАТИ… ЗОВСІМ НЕДАЛЕКІ ЧЛЕНИ…ЯКІ ЗА ГРОШІ АТЕСТУВАЛИ…. З ДОСТОВІРНИХ ДЖЕРЕЛ ЗНАЮ ЩО ДАВАЛИСЯ ВЕЛИКІ ХАБАРІ… ЗА ЩО БОРЕМОСЯ—-НЕ ВІДОМО…

 4. ПРО СКЛАД… ПАРДОН

 5. Цікаво, зя які такі заслуги лишився на посаді ОСТАПЧУК василь, якого вже 2 рази звільняли – а він все їздить в КИЇВ ДО томенка – просить і просить. возить і возить хабарі. сам хабарник ще той.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.