Стали відомі списки екзаменаторів хмельницьких поліцейських

У розпорядження “Незалежного громадського порталу” потрапили списки з персонального складу атестаційних комісій Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області.

Кожна з шести комісій, які складаються з представників громадськості, правозахисних організацій та працівників Національної поліції, прийматиме співбесіди з діючими поліцейськими. Вони оцінюватимуть професійні та особистісні якості працівника і ухвалюватимуть фінальне колегіальне рішення про його придатність до служби в поліції.

police

police2

police3

police4

police5

 

police6

За даними НГП, представницю ГО “Автомайдан” Вікторію Середюк виключили з атестаціної комісії за зверенням київського “Автомайдану”. Замість неї екзаменуватиме поліцейських Віктор Ноль (ГО “Хмельницька самооборона і контроль”).

Загалом, участь у переатестації беруть 2300 діючих правоохоронців.

Процес переатестації співробітників ГУ Національної поліції у Хмельницькій області планується завершити до кінця лютого 2016 року.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 49

 1. від козацького куреня Нечая 3 чоловіки . А чому інші курені не представлені

  • Легче дать одному “атаману” и решить вопрос.

   • “Легче дать одному “атаману” и решить вопрос.” Вже були давальщики хочу сказати і неодин, а вам п. Анонімний раджу спробувати, думаю мої координати в разі потреби знайдете легко. “МИЛОСТИ ПРОШУ!”

    • Тебе судити потрібно за спаене СБУ а не в комісії вкючати. Шо ти бидляку зробив для народу ?

    • Сергій Скоробогатий
     Ось є посилання https://goo.gl/Al6ITm де Ви звертаєтеся до громади про допомогу в збиранні інформації по “перевертнів в погонах”.
     І знову виникає Питання: Чому???
     – Думаю в “ДК” є не тільки інформація, думається мені, що і Факти, тому (моя особиста думка).
     – Жоден із представників “ДК” не був запрошений в атестаційну комісію…Хто, як не вони знають більше про “перевертнів в погонах”.
     Лінк на звернення https://www.facebook.com/photo.php?fbid=257400794592848&set=p.257400794592848&type=3&theater&notif_t=photo_reply
     З повагою

     • Ole Zhukovskaya – перестаньте панікувати, запитайте Олега та Бориса, прошу непотрібно вносити розбрат, да з усієї кількості бажаючих відібрали тільки 18 чоловік чому незнаю.

    • Я взятки не давал в принципе, А вы атаман Скоробагатый, еще и жену в комиссию продвинули!!!)) Курень подрядился, так еще Семейный подряд возник!! Конкретно с тебя спрашивать потом надо. Уже не прокатит через три месяца лесть бить стекла и кричать ганьба ментам

    • Атаман ти не прикривайся цитатами людей яких ти не достойний. Краще подивись на свій свинячий риляк який нажер на злодійстві.

  • розберемось,що то за комісії… почнем..комісія № 5
   http://buki.com.ua/user-4211/ Іваницький Андрій Миронович
   https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/39533949 шелепницька

  • Спочатку зазначу, що ні я, ні мої родичі (діти), не є і ніколи не були співробітниками правоохоронних органів. Тобто, я хочу сказати, щ у мене в об’єктивності роботи вказаних комісій немає ніякої «особистої зацікавленості». Але у мене (пробачте за патетичність) є дуже велика зацікавленість у роботі цієї комісії, як у громадянина України (пробачте – і патріота) взагалі та мешканця м. Хмельницького зокрема. Мені приходилося бачити пана Скоробагатова «в дії» під час масових заходів (по телевізору і наяву). Неодноразово читав його «адекватні, об’єктивні і компетентні» коментарі. Приходилося навіть випадково особисто «дискувати» з ним (просто я не міг вже слухати, як він вводив людей в облуду) коли він, явно п’яненький з ще більше п’яними кількома «сотоварищами», імпровізував на автостанції мітинг, «пояснюючи» пасажирам земельне законодавство України.
   Так от, знаючи про «діяння» п. Скоробагатова (а по суті він злочинець), а та про його особисті риси (неадекватність, зарозумілість…), я впевнений, як в необ’єктивності роботи цих комісій, так і, як наслідок цього, в «необ’єктивності» подальшої роботи «переатестованої» поліції в нашому місті.

  • Подавали запити на участь всі. Але чомусь у списках тільки ті, що як раз подали про себе недостовірну інформацію.

   В нас на руках офіційний лист за підписом Верховного Отамана Українського Козацтва що ані пан Скоробогатий, ані Курінь ім. Нечая до Українського Козацтва відношення не мають.
   Реально буде ситуація як і з Автомайданом.

   Коли представники цього так званого куреня будуть приймати участь в атестуванні — усе атестування може бути оскаржене! Так що… якщо дійсно хтось з кимось домовився — можливе і службове розслідування з виключенням з лав Національної Поліції…

 2. Бурбан – він же повний неадекват …..Причому проблеми із законом з 2008 року за шахрайські дії .

 3. У Хмельницькому є активісти https://www.youtube.com/user/DAIhm , які проводять розкриття схем хабарництва,зловживанням владою, тощо.

  Питання, чому???

  Зате ми бачимо у списках тих, хто є “морально нестійкий”

  “ДК у 1000 разів зробив більше для протидії корупції ніж спілка автолюбителів та інших.”

  І знову Чому???
  Дякую за розуміння.

 4. І хто з шановних членів комісії звільнив за хабарі хоть одного представника правоохоронних органів? Хто провів хоть одну журналістську справу про розкриття корупції? Хто з вас має особистий архів з “геройствами на дорозі” на майже кожного працівника даі? Довіри до такої “атестації в людей не буде, а отже ваша “рехформа мвд” коту під хвіст!!!

  • Зайдіть на мою сторінку у фейсбук, думаю відповіді шановна п. Олександра знайдете. Запит дружби я вам вже надіслав.

  • То що, хлопці, долучайтеся до роботи!
   Зараз у місті дуже гарна “Комісія міської Ради з питань боротьби з корупцією”, створюємо зараз навколо неї “Штаб по боротьбі з корупцією” і працюємо!

   Рятування утопаючих — справа рук самих утопаючих.
   Побороти корупцію у місті можемо хіба що разом!

   …що ж до того, що робилося… тільки в минулому році багато кого упіймали. Бо нас, справжніх козаків, багато (хоч і велика частина наших хлопців зараз в АТО) — і інформаційна система в нас добре побудована. Оце вже потім ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ йде або до компетентних органів, або до відповідальних органів влади.
   Когось закрили, хтось втік, когось зняли — але робота йде.

   Цікавіше було з Семчишиним. Матеріали по його корупційним діям ми поклали на стіл до Порошенка. Він дуже скоро зняв його з перших заступників губернатора, навіть не зразу призначивши когось замість нього. Але 18 відсотків мешканців міста проголосували за нього і він тепер мер міста. 🙂
   Подивимось. Може він усе зрозумів і не буде красти, хоча от цей дерибан IGov (мерії з ПриватБанком) щось говорить, що може він і не зрозумів…

 5. Дякуєю за інформацію, ось цікаве відео https://www.youtube.com/watch?v=uDcIBV8YtLI, Голова антикорупційного комітету Ігор Клюс, помічник Народного депутата Сергія Мельника, в принципі який депутат такі і помічники, цікаво за кого Ігор Петрович ходив просити у Симчишина. При нагоді запитаю.

 6. Издали все люди не плохие….

 7. комісія №4 двужилов микола миколайович-коментарі відсутні..
  маліновська марина-дружина сергія скоробогатого (комісія № 5) коментарі зайві
  бурбан віталій http://kam-pod.gov.ua/struktura-gromadskoyi-radi.html
  http://kam-pod.gov.ua/sklad-gr.html
  https://www.facebook.com/1595030147378522/photos/p.1616956805185856/1616956805185856/

  • “маліновська марина-дружина сергія скоробогатого (комісія № 5) коментарі зайві”
   Холмс – “коментарі зайві”.
   Я прошу Вас всетаки звернути увагу не Маліновську та промоніторити її як професіонала.
   Ви взяли на себе місію “пробити” всіх членів комісії, будь ласка небудьте упередженими.

   • Сергій Скоробогатий
    «Ви взяли на себе місію»
    Невже Ви думаєте, що Ваша дружина володіє більшою інформацією ніж представники “ДК” і більше може вплинути на прозорість комісії …,
    я так не думаю, особливо після того, як Ви не відповіли на моє – попереднє звернення до Вас!!!

   • сергій,ви представили маліновську марину як члена козацького куреня.невже в курені немає інших спеціалістів,щоб це не виглядало так…

   • Та вже дома сосіться . А ти бидляку щей в козацтві без юбки неможеш. Хлюпік ти а не козак.

 8. Сергій Скоробогатий
  Ось є посилання https://www.facebook.com/photo.php?fbid=257400794592848&set=p.257400794592848&type=3&theater&notif_t=photo_reply де Ви звертаєтеся до громади про допомогу в збиранні інформації по “перевертнів в погонах”.
  І знову виникає Питання: Чому???
  – Думаю в “ДК” є не тільки інформація, думається мені, що і Факти, тому (моя особиста думка).
  – Жоден із представників “ДК” не був запрошений в атестаційну комісію…Хто, як не вони знають більше про “перевертнів в погонах”.
  З повагою.
  PS/ Комент дублюється в зв’язку з тривалою обробкою модератором
  «Ваш коментар очікує модерації.»

 9. Шариковым не хватает для полного комплекта специалистов 🙂

 10. Я думаю, що члени атестаційної комісії усвідомлюють ту відповідальність яка на них звалилася? Тепер з цього часу не Аваков, не Порошенко чи ще хтось, а саме ви будете відповідати за якість працівників поліції. І ми як журналісти ДК прикладемо максимум зусиль щоб при відповідальності поліцейських які пройшли вашу переатестацію, ви також понесли відповідальність (хоч моральну), рекламу вам ми обіцяємо. Так що не підведіть… (Ігор)

 11. Задумайтеся!!!
  Хто екзаменатор в атестаційній комісії???
  Коли:
  Ole Zhukovskaya, Oleksandra Grinchuk та Холмс поставили “Сергійка” ( посміхаюся ) в скрутне становище,щодо відповідей на питання по атестаційній комісії.

  “Про розум людини легше судити з її відповідей, а не мовчазної думки ”
  (Вільно Думець — українець)

  • З виправленнями:
   Спочатку зазначу, що ні я, ні мої родичі (діти), не є і ніколи не були співробітниками правоохоронних органів. Тобто, я хочу обґрунтувати, щ у мене в об’єктивності роботи вказаних комісій немає ніякої «особистої зацікавленості». Але у мене (пробачте за патетичність) є дуже велика зацікавленість у роботі цієї комісії, як у громадянина України (знову пробачте – і патріота) взагалі та мешканця м. Хмельницького зокрема. Мені приходилося бачити пана Скоробагатова «в дії» під час масових заходів (по телевізору і наяву). Неодноразово читав його «адекватні, об’єктивні і компетентні» коментарі. Навіть випадково приходилося особисто «дискувати» з ним (просто я не міг вже слухати, як він вводив людей в оману і облуду), коли він, явно п’яненький, з ще більш п’яними кількома «сотоварищами», імпровізував на автостанції мітинг, «пояснюючи» пасажирам земельне законодавство України.
   Так от, знаючи про «діяння» п. Скоробагатова (а по суті він злочинець) та про його особисті риси (неадекватність, зарозумілість…), я впевнений, як в необ’єктивності роботи цих комісій, так і, як наслідок цього, в «необ’єктивності» подальшої роботи «переатестованої» поліції в нашому місті.

   • Что ж поделать?!! Беда у нас, в Украине. что власть, что оппозиция- гниды редкие, кто больше беды делает, еще вопрос! Общественный сектор в большинстве своем представлен или городскими сумасшедшими или корыстными негодяями. Правда, есть отдельная категория- грантоеды. Такие себе официальные шпионы, агенты влияния.

 12. Все дуже дивно,але Скоробагатий встигає всюди,чого ви сидите? Він щось робить,подобається це вам ,чи ні.Робіть ви,хто заважає?Хто не робить,той не помиляється.а те що,свою дружину впихує,за рахунок якої і живе,то це його проблеми,впихніть ви своїх.З нею приємно спілкуватись,вона дійсно громадський діяч.Я не знаю який був відбір громадських організацій у керівництва,це залишається питанням.Може брали тих,з ким можна найти мову,бо шизіків багатенько.Покотило наприклад,агент по нерухомості,а лізе всюди,великий діяч,вона явно переслідує свої цілі,тітка не бідна!

  • «Катерина»:
   “Він щось робить”
   Звернемо увагу на слово “щось”.
   «Катерина»:
   “свою дружину впихує,за рахунок якої і живе,то це його проблеми”
   Ви впевнені, що так звані проблеми не скажуться на його об’єктивному судженні.
   «Ole Zhukovskaya»:
   “Невже Ви думаєте, що Ваша дружина володіє більшою інформацією ніж представники “ДК” і більше може вплинути на прозорість комісії …,”
   «Катерина»:
   “Може брали тих,з ким можна найти мову”
   Ось тут ви вірно підмітили.
   «Ole Zhukovskaya»:
   “– Жоден із представників “ДК” не був запрошений в атестаційну комісію…Хто, як не вони знають більше про “перевертнів в погонах”.”
   І останнє, чому Ви, а не Скоробагатий, відповідаєте на коментарі???
   «Вільно Думець»:
   ““Про розум людини легше судити з її відповідей, а не мовчазної думки ”
   (Вільно Думець — українець)”
   З повагою.

  • Дура ти свого скоробогатого краще на фронт відправ, хоч рило трохи схудне.

 13. Цікво багато нової інформації я про себе взнав, пяненький на мітенгу тай ще на автовокзалі цікаво цікаво, зі своїми побратимами які теж напідпитку, нуну, да я не ангел я можу спожити оковиту, я люблю в гарній компанії перехилити чарку другу, поспівати, поспілкуватись, але “ННАПІДПИТКУ З КОЗАКАМИ НА МІТИНГ”, друже скоро можливо я і до наркоти доберусь? І ще хто вам недавав писати заяви, проходити співбесіду, тести та ставати членами комісій і “пропихуватись”, як що ви думаєте що ми там отримуємо по штуці баксів, скажу ні, а ось щоденна робота, причому відповідальна робота це так, мій графік 6-30 підьом душ, кава, з 9-00 комісія, коли закінчиться невідомо вчора прийшов додому 20-00, вечеря, потім компютор, перегляд пошти яку надіслали люди і формування документів. Ліг спати вчора 00-20. І ще раз наголошую я ішов свідомо та увсідомлював усю відповідальність, ДА Я ВЗЯВ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ !!!

  • ДА Я ВЗЯВ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ !!!
   ВЫ ЕЩЕ НЕ ПОНИМАЕТЕ,ЧТО НЕ ПО СЕБЕ ШАПКУ ОДЕЛИ,ХТО ВАМ СКОРОБАГАТИМ,МАЛИНОВСКИМ,ШЕЛЕПНИЦКИМ,ПОКОТИЛО И Т.Д ДАЛ ПРАВО ВЫНОСИТЬ ВЕРДИКТ ОТНОСИТЕЛЬНО ПРОФПРИГОДНОСТИ СОТРУДНИКА МИЛИЦИИ,ВАС И ВАШЕ ПОТОМСТВО ДО 7 ПОКОЛЕНИЯ ПРОКЛЯНУТ ЛЮДИ,СУДЬБАМИ КОТОРЫХ ВЫ ИГРАЕТЕ В ИГРЫ”ДЕМОКРАТИЯ”ПЕРЕЖИВЕМ И ВАС,ШАРИКОВЫ НАДОЛГО К ВЛАСТИ НЕ ПРИХОДЯТ!!!

 14. «Взяв на себе відповідальність». А коли ТИ ВІЗЬМЕШ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за те, що повів людей на СБУ, і що, як наслідок цього, загинули люди, був спалений будинок управління СБУ (державне майно), були спалені тролейбуси (майно у спільній власності територіальної громади міста) , в т.ч. – один новенький, і так далі ? Добре, що варта не злякалася оскаженілого натовпу та виконала вимоги відповідного статуту (а цей статут є Законом України), і багато одиниць зброї та вибухівка (більше 20 тон) не попала в руки бандитів.

  • Колись та ситуація буде добре розслідувана правоохоронними органами, бо та провокація, яка мала місце у Хмельницькому, була в точності повторена у місті Славянську при захопленні терористами місцевого СБУ… І є така версія у слідчих, що то була репетиція сепаратистів… Але кращі кадри СБУ зараз на сході в АТО, тому… то ще не так скоро буде…

   А от видання себе і своєї організації за представників Загальноукраїнської Організації (МГО “Українське Козацтво”), щодо якої є рекомендація керівництва Національної Поліції України про максимальне залучення до атестації — так то вже реальний кримінал:
   — ШАХРАЙСТВО: введення в оману, скоєне групою осіб, за для отримання негайного або наступного комерційного, або прирівняного до нього, зиску. — до 8-ми років ув’язнення..

   І коли навіть важко довести отримання ними безпосередньо грошей за “вдалу атестацію”, участь в атестаційній комісії дає можливість подальшого тиску на тих, хто пройшов атестацію, а це вже як раз те, що прирівняне з комерційною вигодою…

   Пан Арсен Аваков в мене у друзях по Фейсбуку (ще з 2009-го року!), тож передати йому матеріали не важко (хоча місцеву СБУ це так само може гарно зацікавити!)…

   Усім же для інформації зазначу, що офіційно представляти Українське Козацтво в області можуть лише:
   — Юрій Добровольський (МГО “Українське Козацтво”, верховний отаман Вердинець)
   — Іван Козар (ВГО “Українське Козацтво”, верховний отаман Пантелюк).

   Також в області діє Обласне Товариство Українського Реєстрового Козацтва:
   — Юрій Басістий (ВГО “Українське Реєстрове Козацтво”, верховний отаман Шевченко) .

   • ..думаю, комусь може бути цікаво і про наш Курінь.
    Я отаман Куреня Інформаційних Технологій, який об’єднує програмістів та фахівців ІТ козацького спрямування зі Всієї України (реально це зараз Хмельницька, Тернопільська, Львівська, Чернівецька, Вінницька області та Київ).

    Діємо зараз офіційно в складі Українського Реєстрового Козацтва, хоча з іншими козацькими організаціями, включно з Українським Козацтвом, зв’язок не втрачаємо…

 15. досить важко коментувативати наболіле громадянам Укріїни в правоохроній системі, але зауважу , що професіоналів туди в атестаційну комісію№5 не брали, а нащо…професіонали говорять фактами, які нікому не потрібні……Ті, що дуже просились в атестаційну комісію “засвітились” в програмі “Гроші” від 18.05.2015 року….і що їх ще до “атестації порядних поліціянтів” ? допустити !!!! Так що там з колишнім головою СБУ у Хмельницькій області? Дотягнули до майдану і на цьому піар закінчився????? Чим закінчився патріотизм Хмельничинни?….

 16. Модные женские советы здесь dicask.ru

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.