“Подільські вісті” програли касацію проти звільненого заступника редактора

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ відхилив касаційну скаргу редакції газети «Подільські вісті» проти звільненого заступника редактора Віктора Фурманчука.

Про це свідчить ухвала суду від 3 лютого.

У касаційній скарзі редакція газети «Подільські вісті», посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального права та порушення норм процесуального права, просила скасувати рішення Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 7 вересня 2015 року та ухвалу апеляційного суду Хмельницької області від 17 листопада 2015 року.

Суди першої та апеляціної інстанцій зупинилися на тому, що звільнений заступник редктора Фурманчук (на підставі наказу від 25.12.2014 р., виданого т.в.о. редактора газети «Подільські вісті», за одноразове грубе порушення трудових обов’язків – на робочому обладнанні створював конкурентне редакції газети “Подільські вісті” видання – «Домашню газету») повинен бути поновлений на посаді. При цьому, редакція газети має сплатити колишньому колезі 142 тис. 668 грн 84 коп. (без урахування податків та зборів) середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ підтвердив правомірність застосування доводів хмельницьких судів, наголосивши, що грубого порушення трудових обов’язків з боку позивача (редакція газети “Подільські вісті”- НГП) не було, оскільки сама по собі наявність  інформації про газету «Домашня газета»  на жорсткому диску ноутбука відповідача (Фурманчука – НГП) не є підставою для розірвання трудових відносин з керівником за одноразового грубого порушення трудових обов’язків, у розумінні п. 1 ч. 1 ст. 41 КЗпП України.

Як писав НГП, в інтерв’ю тимчасово виконувачем обов’язків редактора газети “Подільські вісті” Петро Лічман заявив, що Віктор Фурманчук, “використовуючи обладнання “Подільських вістей”, випускав приватну газету, створивши певного конкурента на ринку з накладом 9 тисяч примірників”.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.