“Каньйоном-CITY” у Кам’янці-Подільському зацікавилось аж два підприємці

У Кам’янці-Поділсьькому 18 лютого завершився прийом документів від потенційних інвесторів з облаштування зони відпочинку з міським пляжем та водною станцією в каньйоні річки Смотрич. Зайнятися благоустроєм «Каньйону – CITY», так відпочинкову зону називають у міськраді, вирішило лише два підприємці.

Про це в коментарі НГП повідомив заступник Кам’янець-Подільського міського голови Сергій Бабій.

Наступний етап конкурсу відбудеться у 23 лютого: конкурсанти представлятимуть свій план відновлення та благоустрою частини каньйону (5,0107 га) перед конкурсною комісією з числа працівників апарату міськвиконкому та керівників депутатських фракцій. Захід буде відкритим і для представників громадськості міста.

Також заступник мера додав, що вже проведено розрахунки стосовно підйому рівня води у річці Смотрич. Найширша частина водойми може  становити 56 метрів. Якщо «підняти» воду вище, можливе підтоплення житлових будинків та частини дороги.

Нагадаємо, що в якості бонусу переможцю конкурсу по відновленню та благоустрою частини каньйону передбачено ексклюзивне право на здійснення підприємницької діяльності на відновленому об’єкті терміном не менше ніж 20 років та передачу водної греблі в оренду на 20 років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.