У Кам’янці-Подільському продовжують шукати інвесторів для відновлення зони відпочинку “Каньйон-CITY”

Сьогодні в сесійні залі Кам’янець-Подільської міської ради міський голова Михайло Сімашкевич провів для підприємців міста презентацію проекту відновлення та благоустрою зони відпочинку з міським пляжем та водною станцією в каньйоні річки Смотрич. Робоча назва відпочинкової зони – «Каньйон – CITY».

Зона відпочинку виділена червоним кольором

Зона відпочинку виділена червоним кольором

Конкурс на проведення реконструкції зони відпочинку був оголошений 5 лютого і триватиме до 18 лютого, а вже 23-го в сесійній залі засідатиме конкурсна комісія, яка й розглядатиме пропозиції зацікавлених підприємців. У разі ж подання лише однієї заявки конкурс вважатиметься недійсним.

За словами міського голови, вже існує домовленість про виділення на ці потреби 500 тис. грн. з обласного бюджету, у разі розчищення та відновлення каньйону у Кам’янця-Подільського з’явиться шанс  увійти до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Також Михайло Сімашкевич вважає, що переможцем конкурсу має бути лише один підприємець, а не декілька, як говорилось раніше.

Переможець конкурсу має зайнятися відновленням та благоустроєм пляжу, водної станції з човнами, Руськофільварецьких сходів та садів де Вітте. Загальна площа об’єкту – 5,0107 гектарів. Термін виконання робіт – 5 років.

Натомість міська рада надасть переможцю конкурсу ексклюзивне право на здійснення підприємницької діяльності на відновленому об’єкті терміном не менше ніж 20 років та передачу водної греблі в оренду на 20 років.

Якщо 23 лютого конкурсна комісія обере переможця конкурсу, то протягом наступних 30 днів спільно з виконкомом розроблятиметься концепція зони відпочинку. Заступник міського голови Сергій Бабій повідомив, що це дасть змогу міській раді внести свої доповнення до підготовленого переможцем проекту. У разі не виконання умов договору протягом 3 місяців, виконком має право розірвати угоду в односторонньому порядку. Згідно проекту також не передбачено спорудження об’єктів нерухомого майна.

В коментарі НГП пан Бабій повідомив, що наразі в Департамент ЖКГ ще не надійшло жодної заявки від потенційних учасників конкурсу.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.