Підприємець, який тримає парковку на привокзальній площі у Хмельницькому, оскаржив судове рішення

Фізична особа-підприємець Бабій Олександр Анатолійович, який забезпечує паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування на привокзальній площі Хмельницького, оскаржив в апеляції рішення Господарського суду Хмельницької області від 17 грудня 2015 року.

Фото НГП

Фото НГП

Про це свідчить ухвала Рівненського апеляційного господарського суду 8 лютого.

Позивач стверджує, що рішення суду першої інстанції, яке стосується розірвання договору між міськрадою та ним, було винесене за його відсутності; на поштову адресу копія судового рішення не надходила, що стало причиною пропуску строку на апеляційне оскарження.

Разом з тим, у рішенні хмельницького суду від 17 грудня наголошується, що ФОП Бабій належним чином сповіщався про хід розгляду справи у першій інстанції.

“Відповідач (ФОП Бабій – НГП) заперечив проти доводів, вказаних у позовній заяві, надавши 07.09.2015р. письмові заперечення. Між тим, у подальшому в судові засідання не з’являвся, хоча був належним чином повідомлений про дату, час та місце розгляду справи, оскільки ухвали суду направлялись за адресою, яка згідно витягу з ЄДР є його реєстраційною адресою. Повідомлення ж за вищевказаною адресою, відповідно до п. 3.9.1. постанови Пленуму ВГС України від 26 грудня 2011 року №18 „Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції”, є належним повідомленням про розгляд справи в суді”, – сказано у рішенні Господарського суду Хмельницької області.

Довідка НГП. 10 листопада 2012 року конкурсний комітет з надання права організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування оголосив переможців на оренду парковок у Хмельнциькому.

ФОП Олександр Бабій переміг за “лотом” №1. Йому відійшло обслуговування двох парковок за адресами: Південна та північна сторона проспекту Миру (від вул. Трудової до АЗС), розрахована на 47 паркомісць і на привокзальній площі залізничного вокзалу.

Натомість конкурс за “лотом” №1 відбувався у неконкурентний спосіб, оскільки крім ФОП Бабія ніхто більше не подав заявок.

5 січня 2016 року Хмельницький окружний адміністративний суд задовольнив позовні вимоги Державної податкової інспекції у Хмельницькому щодо стягнення заборгованості збору за місця для паркування транспортних засобів у ФОП Бабій на суму 53,7 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. а навіщо взагалі це здирництво на рівному місці, ніби для водіїв крім плати щось змінилось! за охорону всеодно ніхто не відповідає!

  2. Невижу надобности в этой парковке.Это сбор денег и только,ведь за сохранность автомобиля ответственности никто не несет. Убрать эти фишки вокруг парковки,ведь они только место занимают. Факт того что это только раздражает и злит водителей.

  3. Не потрібна вона тим паче на вакзалі

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.