В орендарів хмельницьких парковок почали стягувати податковий борг

Хмельницький окружний адміністративний суд задовольнив позовні вимоги Державної податкової інспекції у Хмельницькому щодо стягнення заборгованості збору за місця для паркування транспортних засобів.

Про свідчать рішення суду від 5 січня.

Борг вирішено стягнути з ФОП Матвійчук Євгенії Савівни та ФОП Бабій Олександр Анатолійович, з якими у 2012 році міська рада уклала договори на надання права організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування. Зокрема, ФОП Матвійчук не сплатила до бюджету 144 тис. грн, ФОП Бабій – 53,7 тис. грн.

Як відомо, за 2014 рік бюджет міста одержав паркувального збору на суму 268,3 тис. грн, за 10 місяців 2015-го — 142,5 тис. грн.

Довідка НГП. У жовтні 2012 року ФОП Матвійчук виграла на конкурсі обслуговувати чотири спеціально відведених міських парковки (29, 45, 53 і 130 місць).

Євгенія Матвійчук приходиться тещою депутату Хмельницької міської ради від ВО «Батьківщина» Олегу Певнєву.

Крім цього, Хмельницька міська рада через суд мала намір розірвати договір на надання права організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування №113 від 30.11.2012р., укладеного з фізичною особою-підприємцем Бабієм Олександром Анатолійовичем.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.