Хмельницька міськрада не поспішає децентралізовувати повноваження ДАБІ

У Хмельницькій міській раді не зуміли успішно провести конкурс з набору працівників у новостворене управліня з питань державного архітектурно-будівельного контролю.

Про це йдеться у публікації “Квадратні метри імені “кой-кого”, розміщеній на “Незалежному громадському порталі”.

Зокрема, 5 листопада 2015 року міськрада оголосила конкурс на заміщення вакантних посад головного юрисконсульта, головних спеціалістів – головних державних інспекторів та головного спеціаліста управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю. Натомість на конкурс подала документи одна людина, і то не з’явилася на іспит.

Також досі міський голова Олександр Симчишин не визначився з кандидатурою на посаду начальника управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю.

Як відомо, на сесії 26 серпня 2015 року утворено управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю міськради зі штатом 6 працівників. Через місяць сесія міськради затвердила Положення про це управління.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Дуже багато Уваги придiляэться будiвництву! -менI здаэться коли немаэ про що писати пишуть про будiвництво ! Не вже все гаразд в освiтI , медицинi, в роботI ЖКХ!!!!!!!!-достатьньо замилювати очI нам надуманими та роздутими проблемами !

  2. А хто ж піде? Це не одна «куля в лоб», а значно більше. Адже значно більша частина об’єктів будівництва (житлового, хоча і не тільки) у нашому місті споруджується зі значними порушеннями вимог чинного законодавства – як технічних, так і юридичних нормативів (останнє також може мати суттєвий вплив на «якість проживання / використання» майбутніх власників / користувачів). Тому, або чекай «кулю в лоб», або підстави та звинувачення у корупції. Та й не впевнений, що «нашому теляті (розумні зрозуміють, про кого я) вдасться вовка з’їсти».

  3. в нас на Майборського незаконне будівництво зупинили, блоки вивезли силою, катлаван засипали і порядок навели.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.