У Кам’янці-Подільському “свободівці” просять дати оцінку правоохоронців “підправленому” зверненню до глави Нацполіції

У вівторок, 9 лютого під час сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутатам роздали текст звернення до голови Національної поліції України Хатії Деканоідзе та голови Атестаційної апеляційної комісії Західного регіону з проханням переглянути результати атестації працівників правоохоронних органів міста Кам’янець-Подільського. Більшістю голосів це звернення було підтримане, однак за пропозицією секретаря міської ради було створено редакційну групу (Світлана Старченко (БПП «Солідарність»), Наталія Савчук (РПЛ Олега Ляшка), Олег Ткач (ВО «Батьківщина») для внесення технічних та стилістичних правок. Щоправда, пан Ткач на редакційну нараду так і не прийшов.

Як виявилось, після внесення стилістичних правок у проголосованому депутатами зверненні з’явився новий абзац: «Атестаційна комісія, до складу якої увійшли представники від громадськості міста, що не є лідерами громадської думки та не користуються авторитетом серед кам’янчан, позбавила права працювати в правоохоронних органах багатьох справжніх фахівців, відданих своїй справі».

Це обурило багатьох активних користувачів соцмереж. Міській раді закидають втручання в реформу поліції, зневагу до атестаційної комісії та підміну проголосованого звернення.

В коментарі НГП секретар Кам’янець-Подільської міської ради Дмитро Васильянов заявив, що вищевказані правки не спотворюють «старе» звернення.

«Редакційна комісія можливо і зробила трішки більше, ніж це повинно було бути, однак це робилось для того, щоб інші регіони не робили таких помилок, щоб людей, громадських діячів обирали більш прозоро (в атестаційну комісію, – авт.). Ми не вказували жодних прізвищ, наголошуємо тільки на тому, щоб відбір був більш прозорим», – вважає секретар міськради.

Натомість голова депутатської фракції ВО «Свобода» Михайло Посітко повідомив НГП, що звернеться до правоохоронців з вимогою розібратися у законності редагування звернення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. Посітка не хвелює безпека громадим його хвилює тільки політичні девіденти.

  • Усі свободівці такі.

   • Кам’янець-Поільська міліція, завжди була оплотом бандитизму та рекету в Хмельницькій області, Кам’янець був найбільш криміногеним районом завдяки дії саме цієї міліції, яка повністю під патронатом Мельниченка. Так просте питання, то Посітка не хвилює безпека міста, чи навпаки, він саме за їх безпеку і турбується?

 2. Друзі, відбулося порушення закону, бо вже після того, як проголосували, редакційна комісія внесла абзац до третього питання, через яке і виник цей сир-бор. Так що Свобода, Посітко і ко тут абсолютно не при справах, тут радше питання законності даного вчинку, так що робіть висновки саменькі. Та і атестаційна комісія відбиралась за допомогою тестування. Пані Кохановська тестування не пройшла, але її одіознісь дозволила їй посісти місце в комісії замість Бурбана. Хоч я не думаю, що ріелтор квартир більш обізнаний в питаннях переатестації копів ніж юрист. Але то вже зовсім інше питання

 3. Хто ж, на думку депутатів, є лідерами громадської думки? :)))

 4. Та свобода взагалі не голосувала. А ті хто голосував не протистиють проте такої редакції то в чому питання.
  Якщо за депутата голосували більшість громадян. То вони і є лідерами гродської думки. А за цих громадських лідерів хтось голосував? Ні. Вони просто голосно кричать. Але це що показник.

  • Відносна більшість, і то, яка просто не знала альтернативи, тому проголосувала, або так сказали голосувати. Один депутат не є лідером громадської думки, це по-перше. І навіть група не є. А по-друге, в нас народ не вміє в більшості обирати владу, тому у владі завжди вилазять прищі, які намагаються все підмяти під себе і своїх спонсорів. Реформу поліції зокрема. А нерозумний народ за свій несвідомий вибір потім мучиться.

 5. така сама сітуація з так званими “атестаторами-люстраторами” і в УВС, понабирали ділетантів і проходімців, раніше хоть менти були, а теперь роблять мусорів

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.