Кам’янець-Подільська міськрада просить Деканоідзе переглянути результати атестації поліцейських

У Кам’янці-Подільському 36 працівників поліції не пройшли переатестацію, ще 12 звільняються у «знак солідарності». Рішення повинне вступити в силу за декілька днів.

Про це сьогодні під час сесії міської ради повідомив начальник міськвідділу поліції Володимир Калашнік.

Окрім цього, 27 правоохоронців було звільнено на першому етапі реформування органів внутрішніх справ(до 7 жовтня 2015 року). Таким чином, із 196 поліціянтів, що працюють у Кам’янці-Подільському, через п’ять днів буде нараховуватись 100 вакантних посад.

За словами Калашніка, він не вірить в процес апеляції і вважає, що це не призведе до зміни рішення атестаційної комісії. Найбільше правоохоронець журиться через те, що новий відбір не пройшли багато «достойних людей, які сумлінно працювали».

Як приклад, він наводить історію про поліцейського (пропрацював 1,5 роки), який не пройшов переатестацію через те, що йому на весілля подарували путівку в Єгипет. Начебто, це сумнівні кошти.

«Ми всі вас підтримуємо, ви ж теж звичайні кам’янчани.», – вступилась за «відсіяних» правоохоронців депутат від БПП «Солідарність» Світлана Старченко та здивувалась, чому депутатів міськради не запросили до атестаційної комісії.. Висловив слова підтримки Калашніку і міський голова Михайло Сімашкевич.

Після цього депутати проголосували за направлення звернення до голови Національної поліції України Хатії Деканоідзе та голові Атестаційної апеляційної комісії Західного регіону з проханням переглянути результати атестації працівників правоохоронних органів міста Кам’янець-Подільського.

«Атестаційна комісія, до складу якої увійшли представники від громадськості міста, що не є лідерами громадської думки та не користуються авторитетом серед кам’янчан, позбавила права працювати в правоохоронних органах багатьох справжніх фахівців, відданих своїй справі…На даний момент старий склад правоохоронних органів міста Кам’янця-Подільського не атестовано, а новий склад ще не сформовано. Місто залишилось без поліції, що є причиною значного погіршення криміногенної ситуації і загрожує безпеці та життю його мешканців», – йдеться у зверненні депутатів.

За інформацією НГП, начальник Кам’янець-Подільського міськвідділу поліції Володимир Калашнік теж не пройшов переатестацію у нову поліцію.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 15

 1. ну і звичайно, пан Калашнік- один із “достойних”, що не пройшли атестацію))) переживає, бідолашний…

 2. “депутат від БПП «Солідарність» Світлана Старченко та здивувалась, чому депутатів міськради не запросили до атестаційної комісії.” – багато хотять ці депутати.

 3. Старченкова і Сімашкевич… фарбовані гниди!
  Ще забули до компанії Вована, без якого в Камянці ніхто не може пукнути

 4. Вони, ці сімашкевичі, старченкови настільки дурні, що думають, що Ека не знає хто вони такі і чого хочуть.
  Значить вірним шляхом йдемо.

 5. Банда плаче за іншою бандою, а це нічого що навість зам. нач РУ НП не знає ні КПК, ні КД, ні КуПаП. Розігнано саме бандитське РУВД Хм. Області. Я вас вітаю Камянець-Подільський – у вас дійно НОВА ПОЛІЦІЯ! Слава УКРАЇНІ!

 6. Кам’янець-Подільська міліція славилась найбільшою кількістю кришувань і бандитських схем по всій області, а ще повне прислужництво Мельнеченку, ось чому за них так сильно вступаються екс-риги, а нині депутати від БПП.

 7. Атестаційна комісія, до складу якої увійшли представники від громадськості міста, що не є лідерами громадської думки та не користуються авторитетом серед кам’янчан —-

  Ще не хватало, щоб туди увійшли люди, які користуються “авторитетом”, бандюгани, які зараз керують. Срали кам’янчани на тих “авторитетів”, які пролетіли.

 8. Звільнилися ті 12, які пройшли, невелика втрата, туди їм дорога.

  • Зря вы так, я знаю очень много примеров достойных людей которые не прошли собеседование и очень много недостойных кто остался и можно сказать что именно эти люди были причиной этой реформы. Нет никакой логики..

   • Повністю із Вами згодна. Я також дуже багато таких прикладів знаю, найгірше те, що люди, які сумлінно і чесно виконували свою роботу, на сьогоднішній день викинуті, як непотріб. Прикро((( Сюдячи із тих, хто залишився, а я особисто знаю багатьох, атестація нічого доброго не принесла, бо члени комісію під час вибору керувалися своєю думкою, а не професіональними якостями і досягненнями працівника.

 9. ЗНАЧИТЬ МИ ВСЕ РОБИМО ВІРНО !!!

  • Якщо Камянець-Подільська влада створила такий резонанс після непроходження атестації конкретними поліціянтами- то атестація таки відбулася прозоро.Хіба має право міська влада втручатися у процес реформи поліції?!!!!! Ганьба.На зря їх називають Палермо.

   • Прозоро? Про, що ви говорите, коли людині не можуть пояснити, чому вона, набравши багато балів на тесті, не пройшла, це а його колега, який мінімум набрав і мав зауваження, пройшов, це ПРОЗОРО??? Поясніть по яких критеріях відбір відбувався, мені, наприклад, ДУЖЕ ЦІКАВО??? Як може працювати НОВИЙ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ, який пройшов атестацію, якщо він елементарного не може зробити і дзвонить спитатися до того, який не пройшов, то буде ТОЛК??? ТОДІ ДІЙСНО ЗАЛИШИЛИСЯ НАЙКРАЩІ!!!!

  • скоробогатий ти представляєш а твою жінку колись жарили у всі дири браві комсомольці і ти мусиш тепер з цим жити, лежиш в ліжку і знаєш а комуняки її шпарили. Вот так. Браво комсомольцям !

 10. Тут солідарність нідочого, є загально державна реформа!!! Непройшов, звиняй, можливо через рік-два буде можливість повторити! А так що зними, що без них!!! Хоча їхня робота і повинна бути не замітною! P.S. В мене більші питання до СБУ в Кам-Под!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.