Торік у Кам’янці-Подільському було зареєстровано понад 14 тисяч повідомлень про правопорушення

Під час позачергової сесії Кам’янець-Подільської міської ради 9 лютого начальник міськвідділу національної поліції Володимир Калашнік представив звіт про роботу правоохоронців у 2015 році.

Так, згідно з інформацією за 12 місяців минулого року, в Кам’янці було зареєстровано 14 тисяч 46 заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші дії. Загалом, за минулий рік зменшилась кількість пограбувань, посилилась протидія нелегальному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин.

В Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 852 кримінальних правопорушення з яких розкрито – 505, відсоток розкриття становить 59,3%, по області – 42,9%. Із зареєстрованих  кримінальних правопорушень 277 відносяться до категорії важких та особливо важких, з яких розкрито 141 (розкриття – 50,9%,)

Також у місті зафіксовано 3 умисних вбивства та 2 нанесення тяжких тілесних ушкоджень зі смертельними наслідками , два з цих випадків досі не розкриті.

У Кам’янці, як і в Україні загалом, значна проблема із шахрайством. У місті зареєстровано 82 кримінальних правопорушення вказаної категорії, з яких розкрито лише 14, відсоток розкриття складає 17,1%, по області 23,3%.

У міськвідділу поліції проблемними питаннями щодо розкриття злочинів вважають крадіжки велосипедів (2015 року скоєно 80 крадіжок, розкрито – 22), квартирні крадіжки (із 74 порушень розкрито лише 30) та шахрайство.

«Непрості, суперечливі процеси, що останнім часом відбуваються в економіці, соціальній сфері знову призводять до подальшої криміналізації суспільства», – вважають кам’янецькі поліцейські.

Нагадаємо, що після доповіді Володимир Калашніка депутати міськради направили звернення до голови Національної поліції України Хатії Деканоідзе та голови Атестаційної апеляційної комісії Західного регіону з проханням переглянути результати атестації працівників правоохоронних органів міста Кам’янець-Подільського.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.