Мільйонні вливання в академмістечко для прикордонників у Хмельницькому освоїть чернівецький забудовник

1 окремий відділ капітального будівництва ДПС України за результатами тендера 14 грудня уклав угоду з ПП”Будмонтаж – 2001″ (Чернівці) на будівництво трьох дев’ятиповерхових 36 квартирних житлових будинків на вул. Шевченка,46 у Хмельницькому.

DSC_0545

DSC_0549

Загальна вартість угоди становить 34 млн. 990 тис. грн., повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Протягом 2015-грудень 2018 років чернівецький забудовник повинен звести квартир загальною площею 6632,55 кв. м. Фінансує – державний бюджет.

Конкурентами на торгах виступили дві фірми: приватне підприємство “Грейп -2002” (Чернівці) з пропозицією 38,4 млн. грн. і приватне підприємство “Моноліт-Буд” (Хмельницький) – 42,3 млн. грн. Що цікаво: комітет з конкурсних торгів відхилив найдорожчу пропозицію (“Моноліт-Буд”) через відсутність деяких обсягів робіт у технічній частині тендерної документації.

Чернівецькою компанією «Будмонтаж-2001» володіє Микола Дембіцький. Він також є засновником ТОВ «Завод промислового машинобудування», ТОВ «Концерн «Демік» і співзасновником ТОВ “Будівельна група Поділля”.

За даними ЄДР, ПП”Будмонтаж – 2001″ і ТОВ “Будівельна група Поділля” мають однакову чернівецьку прописку (вул. Миколаївська, 36 Б).

Остання фірма з квітня 2015 року активно веде будівельні роботи на вул. Шевченка, 46, де має бути академмістечко для прикордонників. Як з’ясувалося, “Будівельна група Поділля” планує побудувати два 96-квартирні будинки. 22% цих помешкань (118 квартир) безкоштовно одержать прикордонники. Решту – забудовник реалізовуватиме як комерційне житло.

На 22 грудня повністю завершено будівництво першої секції дев’ятиповерхового будинку і розпочаті внутрішні роботи. Також ведуться земельні роботи з облаштування фундаменту другої секції будинку і виритий котолован під третю секцію.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Здача першої секції будинку для прикордонників запланована до 28 травня 2016 року.

На сьогодні черга хмельницьких прикордонників на отримання житлової площі становить 289 сімей.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!