Загородний оголосив конкурсний відбір на посаду директора обласної служби єдиного замовника

Голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний оголосив конкурсний відбір на посаду директора державного підприємства “Хмельницька обласна служба єдиного замовника”.

Про йдеться у розпорядженні глави краю від 27 жовтня.

Заяви і додані до них документи від претендентів на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів після дати оприлюднення оголо­шення конкурсу.

Як відомо, державне підприємство «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» створене на підставі розпорядження голови ОДА Василя Ядухи 13 травня 2010 року. Незмінним керівником служби був Андрій Колеснік.

Раніше, у 2009-2011р.р., Колеснік був співвласником ТОВ «Юніпром-Поділля». Пізніше його частку переоформили на Олександра Ступніцького, відомого як спізасновник «Поділля-Інвест Сіті».

Через службу єдиного замовника проходили сотні торгів і укладалися безтендерні угоди на ремонт доріг та об’єктів соціальної інфраструктури Хмельниччини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.