У Городку мерське крісло виборов “герегівець” з різницею 19 голосів. Опонент говорять про фальсифікації

За попередніми даними, міським головою Городка стає висуванець партії “За конкретні справи” Василь Підлісний.

Як розповів “Незалежному громадському порталу” кандидат у мери від “Батьківщини” Сергій Зборовський, за “герегівця” проголосувало 1608 виборців, Зборовського підтримали 1589 осіб, самовисуванця Василя Рудя – 1570 осіб, “порошенківця” В’ячеслава Лихву – 1430 голосів.

Фото nashgorodok.km.ua

Фото nashgorodok.km.ua

“Є технології, що не залишають слідів під час підрахунку голосів. Але ми зафіксували ряд порушень: вкидання виборчих бюлетенів до урн без ступенів захисту; зникнення бюлетенів у членів комісій, котрі досі не можуть пояснити, як це сталося; невідповідність бюлетнів у виборчих скриньках кількості контрольних талонів, що залишаються у членів комісії. Все це свідчить про наявність зовнішніх впливів на результат волевиявлення”, – сказав він.

“Батьківщинівець” зауважив, що міська ТВК не розглядала їхню скаргу про порушення.

“Важлива деталь. Мій опонент Василь Підлісний також балотувався у депутати Городоцької міської ради. У рейнтинговому списку партії “За конкретні справи” посів третє місце знизу. Виходить, що депутатство йому не світило, зате став мером. Така відсутність кореляції говорить про те, що Підлісного, як кандидата у депутати, не люблять у місті. А як кандидата на посаду міського голову, його підтримують. Чим пояснити цю специфічну “любов” мешканців Городка, я не знаю”, – зазначив Зборовський.

Нагадаємо, що на посаду міського голови Городка претендувало 4 кандидата.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Конкретні сраки рулять

  2. Чим пояснити шановний пан Зборовський, що вас люди на посаду мера не обирають пятий раз поспіль?.Чим пояснити таку “любов” мешканців Городка до вічного кандидата, ми не знаємо?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.