Теофіпольчанам наказали подавати статистичні та фінансові звіти в інші райони області

Через місяць усі теофіпольчани надаватимуть статистичні та фінансові звіти самостійно обравши при цьому будь-який районний підрозділ держстату.

У зв’язку із закриттям відділу статистики у Теофіпольському районі (наказ Державної служби статистики України № 283 від 07.10.2015) усі форми державної статистичної та фінансової звітності, починаючи з 1 грудня 2015 року, необхідно подавати до відділу статистики у Красилівському районі  за адресою: 31000, м. Красилів, вул. Булаєнка, 6а.

Разом з тим респонденти можуть самостійно обрати для звітування Головне управління статистики у Хмельницькій області ( м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 36) або будь-який інший районний підрозділ органів державної статистики області.

Також у респондентів Теофіпольського району  є альтернатива: можливість подання органам державної статистики електронної звітності, це дозволить звітувати дистанційно без направлення відповідних форм статистичної та фінансової звітності на папері.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. ПОКРАЩИЛИ ДО ВСИРАЧКИ…… ТЕПЕР НІХТО НІЧОГО НЕ БУДЕ ЗНАТИ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.