Хмельницькі депутати-забудовники чхали на скасування містобудівних умов виконкомом і женуть торговельний центр

У самісінькому центрі Хмельницького на вулиці Кам’янецькій, 17 масштабними темпами ведеться будівництво торговельного центру “Квартал”. Там мають з’явитися офісні площадки зі спортивно-оздоровчим комплексом та закладами громадського харчування і паркінгом. Раніше ця земля кілька років пустула, а перед Новим роком тут влаштовували ялинковий ярмарок.

Фото НГП

Фото НГП

Фото НГП

Фото НГП

Разом з тим, виконавчий комітет Хмельницької міської ради 23 липня цього року скасував містобудівні умови та обмежив забудову земельної ділянки на вулиці Кам’янецькій, 17. Згідно з цим рішенням, забудовник ПП “Пектораль-1” грубо порушив План зонування території міста Хмельницького, оскільки розташування замовником будівництва об’єкту будівництва на земельній ділянці проводиться без дотримання червоних ліній, а відповідно з порушенням державних норм та правил.

Зокрема, актами обстеження земельної ділянки на вул. Кам”янецькій,17 від 28.05.2015р. та від 10.06.2015р. встановлено, що частина змонтованих будівельних конструкцій знаходяться в межах червоних ліній вулиці Кам”янецької — на 5 м, в межах червоних ліній вулиці Вайсера — на 1 м, що фактично порушує вимоги ДБН В.2.3.-5 “Вулиці та дороги населених пунктів”, відповідно до яких розміщення і будівництво наземних об”єктів житлово-цивільного, промислового призначення та інших капітальних споруд, крім об”єктів транспорту та інженерних мереж, в межах червоних ліній вулиць і доріг забороняється.

Крім цього, Управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів (В. Дунаєвський) мало підготувати звернення до Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області щодо скасування реєстрації декларацій ПП “Пектораль-1” про початок виконання будівельних робіт на земельній ділянці по вул. Кам”янецькій, 17.

За даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, 10 вересня 2013 року Хмельницька міська рада уклала договір оренди між місцевим ПП “Пектораль-1” зі строком до 2023 року з правом пролонгації.

kv

kv2

Згідно з витягом Державного земельного кадастру, ПП “Пектораль-1” відведено 0,67 га землі. Її цілове призначення – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

kv3За даними ЄДР, засновниками ПП “Пектораль-1” є три особи: Катерина Залуцька, Руслан Афійчук і Олександр Скочеляс. Пани Афійчук і Скочеляс є депутатами Хмельницької міської ради.

P_20151023_125448

Також вони обоє переобралися депутатами нової каденції. Афійчук ішов першим кандидатом від партії “За конкретні справи” (належить нардепу-мільярдеру Олександру Герезі – НГП), Скочеляс балотувався від ВО “Батьківщина” в одну є округів Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. Ще одна потворна будівля в центрі міста, ще трохи беззаконня. Так то ж забудеться та перемелеться! Як завжди. Бо закони не працюють, тому що органам та комітетам немає діла, бо ж бідолашні на розум люди царькам цим за їх солодкі обіцянки-цяцянки присипані гречкою голос свій дарують, бо очевидно ж, чим заможніше (і ширше у обхваті) депутат чи бізнесмен, а краще олігарх (бо ж різниці між бізнесом і законотворчістю немає, очевидно), тим важче йому брехати, тим більше він дбатиме про країну, своє місто і своїх виборців, а тільки потім, в саму останню чергу про власні прибутки.

 2. Це той Скочеляс, що є власником бару Токіо, де вбивають людей?

 3. Це питання – перевірка на порядність нової міськради та нового мера!

 4. Я не розумію – так все таки в межах (тоді які порушення), чи виходить поза межі?

 5. Так чому міська влада не подасть в суд на цього щабудовника?

 6. Комусь в очI впало це будiвництво. Стаття заказна, , з певною метою це понятно.

  • може тому, що будівництво в самому центрі міста і дійсно постійно муляє очі?! Його просто не можливо не помічати! мабуть, нгп таки ходить тими ж вулицями, що і всі інші мешканці міста.

   І така забудовницька нахабність мене як хмельничанку обурює! Ще й в нову раду так впевнено увійшли!(((

 7. Що ви скиглите, що обрали те й маєте. Чекайте наступних виборів (Та надійтеся може хоч для одного дерева місця залишеться)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.