Хмельницька ОВК другу добу після виборів не може прийняти протоколи з міськрайонних виборчкомів

Хмельницька обласна виборча комісія другу добу після виборів не може прийняти протоколи з міськрайонних виборчкомів.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив голова ОВК Костянтин Раац.

За його словами, сьогодні до комісії привезли протоколи з Новоушицького і Полонського районів. Однак члени обласної комісії відправили їх на доопрацювання.

“В одному випадку помилки допустили під час заповнення самих протоколів, в іншому – неправильно заповнили документацію під час транспортування до ОВК”, – пояснив він.

На думку голови ОВК, члени районних і міських комісій не до кінця читають виборче законодавство і тому виникає затримка з прийняттям протоколів.

Раац очікує, що завтра, 28 жовтня райони активніше будуть підвозити виборчі протоколи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Таких невігласів серед членів дільничих комісій, як в цей раз, я ще не бачив. Моєму сину не дали розписатись в загальному списку; родич прийшов голосувати і побачив, що за його матір, яка ще не ходила голосувати, розписався хтось інший …. І так далі ….

    • Ну з власного досвіду знаю, що більшість з членів і спостерігачів на ДВК – безробітні, або робітники знизькою кваліфікацією, які раз в два роки підіймають “шалене” для них бабло. Попадуться розбитні голова і секретар, потянуть вибори за всіх. А попадуться лушпаки – то трабли гарантовані.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.