Ціни на скраплений газ на заправках Хмельниччини швишде ростуть, ніж на оптовому ринку – АМК

Хмельницьке обласне територіальне відділення рекомендувало 18 регіональним операторам, що здійснюють реалізацію скрапленого газу в якості моторного пального на території Хмельницької області, унеможливити встановлення завищених, економічно необґрунтованих цін.

За даними облАМК, протягом жовтня 2015 року відбулося зростання роздрібних цін на скраплений газ в якості моторного пального в середньому на 25%. Зокрема, на 1 жовтня 2015 року ціна становила від 7,85 до 7,90 грн/л, а на 23 жовтня 2015 року – від 10,35 до 10,58 грн/л.

Аналіз зміни оптових та роздрібних цін на скраплений газ засвідчив, що на АГЗС окремих операторів ринку в деяких випадках встановлення роздрібних цін відбувається непропорційно зміні оптових цін та витрат на реалізацію, а саме: підвищення роздрібних цін відбувається швидше, ніж підвищення цін на оптовому ринку скрапленого газу.

Відділення запропонувало вжити невідкладних заходів для запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, а також припинення дій, що можуть мати негативний вплив на конкуренцію.

Про результати розгляду рекомендацій реалізатори скрапленого газу повинні проінформувати відділення у десятиденний строк. Окрім того, проводиться поглиблене дослідження підстав зростання роздрібних цін на скраплений газ в якості моторного пального.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.