Перерахунок голосів в Кам’янці-Подільському затягнеться мінімум до завтра

Кам’янець-Подільсьска міська виборча комісія сьогодні близько 10:40 продовжила своє засідання, однак після прийняття уточненого протоколу з 353 дільниці, знову оголосила технічну перерву.

Розпочався перерахунок голосів лише о 12:40. Першою почали розглядати 335 виборчу дільницю. Процес перерахунку бюлетенів триває досить повільно.

Ймовірніше, бюлетені з 6 виборчих дільниць, де неможливо встановити результати через певні помилки, перераховуватимуть ще мінімум сьогодні-завтра.

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Лише після опрацювання всіх дільниць члени ТВК візьмуться за підведення підсумків голосування. Попередні результати можуть з’явитись в четвер.

В територіальній комісії не вбачають жодних ознак затягування чи повільної роботи. За словами Олега Підскоцького, станом на сьогоднішній ранок в обласну комісію документи не здала ще жодна ТВК.

Станом на 15:10 в МВК перерахували лише невикористані бюлетені та почали рахувати відривні талони лише з однієї дільниці.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.