На Хмельниччині ще одна парафія перейшла до УПЦ Київського патріархату

Православні вірні Поділля продовжують залишати УПЦ Московського патріархату і переходять в Українську Православну Церкву Київського Патріархату як особисто, так і цілими громадами. Про це повідомила прес-служба Хмельницької єпархії УПЦ КП.

Так, релігійна громада м. Волочиська, яка до цього була в юрисдикційній належності до Московського Патріархату в Україні, ще рік тому визначила бути в складі УПЦ Київського Патріархату. Згідно з поданим проханням уповноваженими представниками громади, які звернулись до Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета під час його останнього перебування на Хмельниччині та на підставі Закону про свободу совісті і релігійні організації, громада була прийнята в юрисдикцію УПЦ Київського патріархату.

25 жовтня 2015 року, на запрошення громади та настоятеля митр. прот. Андрія Васькевича, який вирішив залишитись зі своєю паствою, Високопреосвященний Владика Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський УПЦ КП, звершив архіпастирський візит на нову парафію єпархії. Він очолив святкову архієрейську літургію в співслужінні священиків єпархії. Під час богослужіння Високопреосвященний Владика Антоній звернувся до вірних з архіпастирським словом, у якому розкрив необхідність побудови єдиної Православної Помісної Церкви в Україні та подякував вірним за допомогу в її побудові.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.