Майбутні патрульні поліцейські Хмельницького розпочали навчання

Сьогодні, 26 жовтня, на базі Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького розпочали навчання 255 майбутніх патрульних поліцейських.

Про це повідомляє прес-служба обласної міліції.

Навчанню передував ретельний відбір кандидатів, який розпочався 6 серпня із прийому анкет, далі претенденти на службу складали комп’ютерні тести на загальний рівень знань, проходили військово-лікарську комісію, психологічне тестування та особисту співбесіду, і як результат, до фінішу дійшли найдостойніші.

Перед початком навчання майбутніх патрульних привітали керівники академії та обласного управління внутрішніх справ.

“Ми всі пишаємося вами. Конкурс був абсолютно прозорий, кожен з вас свідомо зробив свій вибір і підтвердив бажання служити громаді Хмельницького. Пам’ятайте, ви — еліта нової поліції і приклад для нас усіх. Саме на вас покладаються великі сподівання в ході реформування органів внутрішніх справ, і найголовніше — нова патрульна поліція має великий кредит довіри від населення, який потрібно виправдати”, – зазначив начальник УМВС України в Хмельницькій області Микола Семенишин.

Загалом, до навчання приступило 255 майбутніх поліцейських. Серед них 29 дівчат, 38 — працівники міліції. Усіх їх призначили на посади інспекторів патрульної служби батальйону патрульної служби УМВС.

Також під час двохмісячного навчання майбутні поліцейські отримуватимуть стипендію. Хлопців і дівчат поділили на групи і сьогодні вони мають обрати собі командирів та старост.

Очікується, що 26 грудня патрульна поліція Хмельницького складе присягу та приступить до виконання своїх професійних обов’язків по охороні громадського порядку в місті.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.