У Шепетівці мером обрали “свободівця”. Комісія не бере до уваги результати голосування на одній дільниці

За попередніми результатами голосування мерське крісло у Шепетівці дісталося діючому секретарю міської ради від ВО “Свобода” Михайлу Полодюку.

За даними його штабу, які отримав “Незалежний громадський портал”, за Полодюка проголосувало близько 4 тисячі виборців або 30%. Другу сходинку зайняв представник БПП “Солідарність” Володимир Синюта – 15%.

Крім цього, у коментрі НГП пан Полодюк заявив, що Шепетівська міська виборча комісія не врахувала волевиявлення на виборчій дільниці, що розташована на Заводі “Культиваторів”. Там проголосувало майже 500 осіб.

“Справа втім, що з вини членів ДВК була допущена помилка. Вони проштампували виборчі бюлетені не на місці, де стоїть відмітка для печатки. Відривний корешок бюлетеню був проштампований, а сам бюлетень – ні. Чомусь тервиборчком прийняв рішення обнулити результати голосування на цій дільниці і їх не враховувати при підрахунку. Таким чином, я втратив 202 голоси”, – зауважив він.

На мерських виборах у Шепетівці балотувалося 10 кандидатів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. “Справа втім, що з вини членів ДВК була допущена помилка. Вони проштампували виборчі бюлетені не на місці, де стоїть відмітка для печатки. Відривний корешок бюлетеню був проштампований, а сам бюлетень – ні. Чомусь тервиборчком прийняв рішення обнулити результати голосування на цій дільниці і їх не враховувати при підрахунку. Таким чином, я втратив 202 голоси”, – зауважив він.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.