“Опора” звітує про підрахунок голосів на Хмельниччині

На Хмельниччині голоси виборців рахують відносно спокійно. Проте не обходиться і без порушень.

Як повідомляє сайт ГМ “Опора”, на дільниці № 680416, що у с. Кам’янка на Ізяславщині, члени ДВК після голосування склали акт про те, що було виявлено помилку у бюлетені на виборчому окрузі № 11 – неправильне (дівоче) прізвище кандидата в депутати.

Як повідомляє спостерігач ОПОРИ з Кам’янця-Подільського, станом на 4 годину протоколи до МВК здали 46 комісій, проте 20 з цих ДВК поїхали на уточнення.

О 4 годині з’явилася інформація, що на дільниці № 681346 у Кам’янці-Подільському  виявили зайві бюлетені. Журналіст «Громадського телебачення Podillya.TV» виїхав на місце. Пізніше він розповів спостерігачу ОПОРИ, що дільниця була зачинена, а під ДВК стояли спостерігачі, які повідомили, що нікому не можна виходити. Представник правоохоронних органів погрожував журналісту розбити камеру.

У Кам’янці-Подільському члени ДВК № 681353 залишили мішки з бюлетенями у фойє міської ради, розповідає спостерігач. Свої дії вони пояснили тим, що їм видали мало мішків, крім того, нема чоловіка, який би їх носив.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.