У Старокостянтинові зняли з виборів кандидата в мери і 9 кандидатів у депутати від партії “Наш край”

У Старокостянтинові зняли з виборів кандидата в мери і 9 кандидатів у депутати від партії “Наш край”.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомила юрист міської виборчої комісії Ірина Баліцька.

За її словами, до комісії надійшли документи від партії “Наш край” зі зборів про висунення кандидатів у депутати міської ради і кандидата в мери Віктора Ніконішина. Однак, як з’ясувалося, ці папери були підроблені.

“На цих зборах була відстуня голова парторганізації, а в документах на реєстрацію кандидатів стояла печатка обласної організації партії “Наш край”, що є порушення закону про місцеві вибори. Сама ж голова парторганізації дала свідчення, що її підпис на документах, підроблений. Таким чином міська виборча комісія прийняла рішення про зняття з виборів кандидата в мери Віктора Ніконішина і 9 кандидатів у депутати від партії “Наш край”, – зазначила юрист комісії.

У коментарі НГП Віктора Ніконішин повідомив, що збори з висунення кандидатів були легітимними.

“За день до їх проведення ми повідомили виборчу комісію про місце і час наших зборів. Я особисто головував на засіданні. Також прийшли всі кандидати у депутати. Ми дотрималися всією процедури. Що там далі було з документами, мені невідомо”, – заявив він.

Він додав, що заздалегідь поставив до відома керівництво обласної оранізації “Наш край” про ситуацію, що склалася.

Натомість на вечір 24 жовтня на сайті ЦВК у розділі “Кандидати на посади міських голів” відображалося прізвище “Ніконішин”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.