В Кам’янці-Подільському на дільницю не пускали кандидатів в депутати

У Кам’янці-Подільському на виборчу дільницю №681356 вирішили не допускати кандидатів в депутати від ВО “Свобода” та ВО “Батьківщина”.

Голова комісії аргументувала це тим, що від однієї політсили можуть бути присутніми 2 спостерігача. Від “Батьківщини” в залі вже були спостерігачі, тому голова ДВК вирішила не пускати кандидата в облраду Геннадія Яворського.

У ВО “Свобода” в приміщенні був один спостерігач та кандидат в депутати міської ради, а ось кадидата в Хмельницьку обласну раду теж не постили, бо “третій зайвий”.

Представники “Свободи”склали відповідний акт про порушення.

20151025_105346

У ДВК приїхали члени окружкому Тетяна Остафійчук та Віталій Белінський. Вони визнали факт порушення та вказали на це голові.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Відповідь на статтю на сайті Незалежний громадський портал
    25 жовтня 2015 року в Камянці-Подільському на виборчій дільниці №681356 де я перебувала головою, зареєструвалося по три особи від однієї політичної сили, тобто це два спостерігача і кандидат в депутати до обласної ради від одного субєкта подання. Ці люди були від партії ВО «Свобода» і ВО «Батьківщина». Мною було відмовлено в допуску до виборчої дільниці одночасно трьох осіб від однієї політичної сили керуючись Законом України «Про місцеві вибори» стаття 27 частина 9 та посібником для членів дільничної виборчої комісії на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року. Представники від ВО «Свобода» і ВО «Батьківщина» склали відповідний акт. Згідно чинного законодавства факт порушення не визнаю.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.