У Кам’янці-Подільському додрукували 1906 бюлетенів

Через розбіжності між кількістю бюлетенів в пачках підприємства-виготовлювача та зазначеною в витягах із протоколів Кам’янець-Подільська міська ТВК прийняла рішення додрукувати бюлетені для чотирьох ДВК.

Як повідомляє сайт ГМ “Опора”, 1906 бюлетенів довелось додруковувати в Кам’янці-Подільському 24 жовтня з вини підприємця Ярослава Сисина, з яким, крім Кам’янець-Подільської МВК, угоди на друк бюлетенів уклали також Дунаєвецька, Новоушицька та Кам’янець-Подільська районні виборчі комісії.

Як повідомляє спостерігач ОПОРИ, 23 жовтня міська ТВК передала виборчі бюлетені ДВК. Під час підрахунку на дільницях було виявлено невідповідності між фактичною кількістю бюлетенів в пачках та зазначеною в витягах із протоколу Кам’янець-Подільської МВК. Зокрема на ДВК № 681363 виявили на 1200 менше, а на ДВК № 681363 – на 1200 бюлетенів більше, ніж зазначалося на пачках. За цими та іншими фактами у ДВК склали відповідні акти.

Оскільки різниця в кількості бюлетенів була суттєвою, міська ТВК прийняла рішення додрукувати бюлетені для чотирьох ДВК. 24 жовтня підприємець за власний кошт додрукував бюлетені, і  їх одразу видали ДВК. Чи відповідає кількість бюлетенів зазначеній на упаковці цього разу, ще невідомо.

Розбіжності між кількістю бюлетенів і зазначеною в витягах із протоколу зафіксували і в Дунаєвецькій районній ТВК, про це спостерігачу ОПОРИ повідомила голова комісії. Проте, за її словами, це не масово і різниця в кількості не вплине на процес волевиявлення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.