На Хмельниччині “Опора” фіксує немасові порушення “дня тиші”

На Хмельниччині Громадянська мережа “Опора” фіксує немасові порушення “дня тиші”.

Як повідомив “Незалежному громадському порталу” координатор кампанії спостереження “Опори” у Хмельницькій області Андрій Попик, на вулицях продовжує висіти поодинока політична реклама різних партій. Він припускає, що комунальні служби просто не встигли її прибрати.

Крім цього, “Незалежний громадський портал” зафіксував приховаму рекламу партії “За конкретні справи” у Хмельницькому. Центральними вулицями продовжують висіти білборди з написами «Подоляни – за конкретні справи», «Подоляни – за чесні вибори», що за стилістикою та кольоровою гамою дуже схожі на передвиборчі гасла партії Олександра Гереги.

Фото НГП

Фото НГП

“Юридично – це не заборонено. З моральної точки зору – це намагання маніпулювати свідомістю виборців”, – додав Попик.

Журналіст НГП з Кам’янці-Подільського повідомляє, що у місті фактично дотримується «день тиші», однак в багатьох мікрорайонах міста на білбордах та сіталайтах присутня, ймовірна прихована реклама партії «За конкретні справи».

Також на стовпах ще висять поодинокі листівки партій «Громадський рух «Народний контроль», ВО «Свобода», «Опозиційний блок» та ВО «Батьківщина». Щоправда, на відміну від минулих виборів це носить одиночний характер. Центральна частина міста фактично очищена від передвиборчих плакатів.

Нагадаємо, що з суботи, 24 жовтня, заборонено передвиборну агітацію на чергових виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних і міських голів і перших виборах депутатів об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних і міських голів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

 1. Те, що по місту купа бордів зі стилістикою Солідарності і написом: “Хмельницький буде сильним”, чомусь, Попика морально не пригнічує. Подивіться уважно на картинку – за задньому плані борд від Батьківщини. То як тоді можна сприймати роботу цієї організації, якщо вона так викривлено подає інформацію? В НГП також останнім часом кожна друга заказна стаття – це мінус на партію “За конкретні справи”. Комусь ця партія справді дуже заважає.

  • Олексадр Романюк:
   Мій коментар телефоном для НГП не стосувався якоїсь конкретної партії.
   І тут у дописі журналіста не бачу нічого такого.
   “Юридично – це не заборонено. З моральної точки зору – це намагання маніпулювати свідомістю виборців” – ця фраза стосується всіх політичних сил і кандидатів, які розміщують “ніби не агітацію”.

   Якщо у вам потрібно знати позицію ОПОРИ, можете напряму звернутись і отримаєте інформацію з першоджерела 🙂

 2. Яка різниця що там наклеїно. Всі вже давно визначились для себе. Хто гречку взяв, хто пару рублів, хто буде вкидати “леві” бюлетні. А ці борди та листівки ще місяць будуть висіти після виборів. Голови, секретарі та члени виборчих комісій зараз як продавці шкарпеток на 23 лютого!

 3. Шановна Громадянська мережа “Опора” Ви краще поїдьте у Деражнянський район і погляньте як одна фамілія “кандидат у депутати”надрукована на усіх дільницях.Ви досліджуєте питання однобоку майте повагу до себе як журналістів та до читачів….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.