Хмельничанин подав до суду на Яценюка через дітей війни і комунальні тарифи

Правозахисник, хмельничанин Володимир Волосюк подав на суд Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка за невиплату дітям війни соціальної щомісячної допомоги в розмірі 280 грн., що передбачено ст. 6 Закону України “Про соціальний захист дітей війни”.

Про це пише газета “Проскурів”.

Міститься у позові й оцінка необґрунтованого, на погляд юриста, підвищення в країні тарифів на газ — у сім разів, воду, електроенергію — втричі для населення.

Позивач просить суд визнати дії Прем’єр-міністра протиправними та зобов’язати його здійснити виплату соціальної допомоги дітям війни щомісячно у розмірі 280 гривень, скасувати всі підвищення тарифів на газ, воду, електроенергію як незаконні.

Позивач стверджує, що нині його за цей позов переслідують судові органи, і навіть те, що справою рук тих, хто хоче йому затулити рота, є недавній напад невідомих у нашому місті. А ще він закликає своїх однодумців до протестних акцій проти такої, на його погляд, незаконної політики уряду до цієї категорії пенсіонерів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.